/ Forum Sławomir Mentzen ostro: Gardzę pana partią, nie chcę mieć z nią nic wspólnego
3    

Sławomir Mentzen ostro: Gardzę pana partią, nie chcę mieć z nią nic wspólnego

Dodano 3
Sławomir Mentzen – wiceprezes partii KORWiN, który na co dzień zajmuje się doradztwem podatkowym, był gościem programu, w którym przedstawiciele młodzieżówek różnych partii stawiają polityków w ogniu pytań. – Gardzę pana partią, nie chcę mieć z nią nic wspólnego – mówił do działacza młodzieżówki PiS Mentzen. Dyskusja miała ostry przebieg.
 3
  • Wyłożył kawę na ławę. Z tym „gardzeniem” powinien jednak był sobie odpuścić. Pewnie, że tu i ówdzie emocje mogą kimś potrząsnąć; ale tego typu sformułowania to raczej domena pewnych PiS-owskich aparatczyków.

Czego jednak nie rozumiem, to fakt, że spichnął się z oszołomami pokroju Korwina, Brauna, Bosaka (a przez żonkę – też ze średniowiecznymi pajacami z Ordo Juris), czy z jakimiś faszystami. Czy facet z jego poziomem intelektualnym nie ma nic lepszego do roboty? „Politykierstwo” mu raczej nie służy. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo w paru wywiadach, jakie widziałem, lekko bredził (niczym prawdziwy polityk), przeinaczał fakty (co sprawdzić mógł każdy człowiek, który wie jak funkcjonują wyszukiwarki internetowe) – a gościowi wykształconemu i dobrze poinformowanemu nie powinno się takie coś zdarzać.

A tak nieco „obok” tematu: Nawet jeśli krytyka rządu ze strony Konfederatów jest w dużej mierze słuszna – czy ktoś potrafi wyobrazić sobie, jaka byłaby w Polsce jazda, gdyby wyżej wymienieni kolesie dorwali się do koryta? Oczywiście, że tak samo by kradli (co jest, jak się zdaje, głównym zajęciem wszystkich „koryciarzy” tego świata), ale akurat to byłoby wtedy najmniejszym zmartwieniem Polaków.
    • Skłamał ? Ależ skąd .

Nie wiecie ? To poczytajcie .
      Niejaki o ! bajtek kupił palać w kompletnej ruinie . Nie sprzedał , tylko wynajął fundacji Kresy , która to za kasę z panstwowch firm wyremontowała zamek . Potem Kresy znikneły , mury zostały

Tak sie robi biznesyw panstwie piSS - dzielców złodziei .
      • Ta pseudo młodzieżówka Partii imienia Stalina, to nic innego jak " Związek Niezależnej Młodzieży Socjalistycznej ", więc z czym do ludzi, na takie coś to sie pluje

Najczęściej komentowane