/ Forum Lekarze szatana
9    

Lekarze szatana

Dodano 9
Połowa niemieckich medyków uczestniczyła w machinie zagłady
 9
  • wieska   IP
    ...........te wszystkie komentarze nie powinny być napisane ,jesli juz ,to nalezy schylić głowe i oddać czść wszystkim pomordowanym i tym ,którzy przeżyli to piekło.

cześć ich pamięci
    • ReniaB   IP
      sama jestem mamą i nie wyobrażam sobie żebym mogła pozby się własnego dziecka, wolałabym umrzec razem z nim
      • grzeszczu5@o2.pl   IP
        Szlak mnie trafia jak słysze że ona zabijała te dzieci itp . Robiła co mogła żeby ratować tamte kobiety, żeby przetrwałe te które znała . Przecieżź te kobiety mogły pozniej mieć dzieci i jak się okazało w filmie MIAŁy. Więc należy się tej kobiecie wielki SZACUNEK !!
        Nawiasem pozdrawiam wszystkich którzy obejrzeli film , mam nadzieję że wstrząsnąl Wami równie mocno jak i mną .
        Kamil
        • ewa   IP
          najlepiej powiedziec ze doktor perl była morderca ale prawda jest inna uratowała wiele kobiet przed smiercia usuneła z nich nienarodzone dzieci dajac kobietom szanse przezycia i wydania na swiat jeszcze dzieci po zakonczeniu wojny trzeba pamietac ze oswiecim rzadził sie innymi prawami trzeba było walczyc o zycie kazdego dnia i my zyjacy w tym swiecie nie powinismy osadzac jej bo nie przezylismy tego piekla jak oni!!!
          • Sylwia   IP
            widze że nie tylko ja po obejrzeniu tego filmu zaczęłam grzebac w necie !!! Bardzo ale to bardzo poruszył mnie ten film !!!
            • ss72   IP
              Właśnie obejrzałam film o doktor Gizeli Perl-jestem wstrząśnięta.To chyba najbardziej okrutny film o rzeczywistości obozowej jaki w życiu widziałam. Nie osądzam tej kobiety bo nie do mnie to należy, żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości niż pokolenie miedzywojenne, nie możemy sobie nawet wyobrazić życia w Auschwitz, atmosfery i rozterek tych biednych ludzi.Abyśmy nigdy w życiu nie musieli podejmować podobnych decyzji.
              • mjablonsky   IP
                Przedstawiona kobieta również była lekarzem szatana i zabijała niewinne dzieci, których matki w następnej selekcji niemieckiej i tak szły do komory gazowej.
                Dobrymi chęciami brukowane jest piekło, kiedy człowiek chce po swojemu postępować nie licząc się z prawem Bożym - tu: z Przykazaniem: Nie morduj ! Wyjątki od tego przykazania nigdy nie dotyczą życia niewinnych dzieci!
                Pan Ambasador zdecydowanie minął się ze sprawiedliwością.

Najczęściej komentowane