/ Forum Osaczanie raka
31    

Osaczanie raka

Dodano 31
Skuteczność leczenia chorych na nowotwory w Polsce radykalnie wzrosła
 31
  • Wanda H.   IP
    Dr.Gordon To wybitny lekarz-naturalista (HP-czyli Heilpraktiker) i do tego dr.psychlogii.Jemu to zawdzieczam moje ZYCIE.Ta KLINIKA dr.Gordona zalozona w roku 1974 jest niestety zlikwidowana.Ludzie wypisuja czasem swoje komentarze a nie znaja prawdy.Mieszkam w Niemczech i dlatego wiem najlepiej i to wszystko o wspanialym lekarzu,ktory wyleczyl wielu ludzi.Niestety nie da sie WSZYSTKICH wyleczyc,ale to nie powod aby szkalowac lekarza ktory byl zawsze w 100 % dla kazdego chorego,tak samoi jak Jego zona z ktora pracowal razem od roku 1974.JA NIGDY NIE ZAPOMNE dr.Gordona.
    • Jurek   IP
      Niestety moja siostra nie miała szczęścia do lekarzy.W grudniu 2013 roku zdiagnozowali u niej raka jelita grubego.18 lutego 2014 skończyli podawać jej chemię i naświetlania.Po tych zabiegach dostała rozwolnienia,a lekarz prowadzący nie chciał nawet przyjąć jej na wizytę tylko przez telefon zwiększał dawkę leków przeciw biegunce,czym prawdopodobnie przyczynił się do zablokowania jelit.Przez nieodpowiednie podanie w/w zabiegów zablokowali jej jelita a 7 marca 2014 zmarła.Przyczyną zgonu była niewydolność serca.W statystykach będzie zaznaczone,że nie umarła na raka tylko na serce.Wszystkim życzę zdrowia,a lekarzom wrażliwości na ludzkie cierpienie.
      • Janusz   IP
        Pan dr.Gordon pozostanie dla wielu ludzi,kt
        • Stefania   IP
          Witam Was kochani ! powiem tylko tyle -jestem 8 lat po chorobie raka oskrzela z przerzutami .Dzisiaj jestem ZDROWA i to rtylko dlatego bo leczyl mnie Dr.Gordon z Duesseldorfu.Dlaqtego jeszcze teraz schylam czolo
          przed tym doktorem,Jest jednorazowy i niepowtarzalny,szkoda tylko ze przeszedl na rente.Wiem,ze jeszcze
          udziela porad bezplatnych swoim bylym pacjentom,a czasem sie zlituje to i obcemu poradzi.
          • bez-nazwy   IP
            Pan dr.Gordona Gabinet jest zamkniety,a wogole
            to cena za terapie jest od choroby do choroby inna
            i musisz te przepisane preparaty zamòwic w aptece
            nejlepiej w Niemczech,bo jet taniej.Dokzor nigdy nie
            bral za ofiarowane leki zadnych pieniedzy,a jak
            dal to za darmo.
            • Pytajka   IP
              Witam serdecznie!
              Czy ktos kto odbyl leczenie u Pana Doktora mize mi powiedziec jaki ( mniej wiecej) jest koszt takiego leczenia? Wiem ze to jest zalexne od stopnia choroby,ale tak orientacyjnie,z jakim kosztem nalezy sie liczyc. Bardzo prosze o odpowiedz
              • H.Lewandowski   IP
                Pan dr.Gordon to najlepszy lekarz jakiego spotkalem.
                Jaka to wielka szkoda,ze Klinika jest zlikwidowana.
                ieszkam w Niemczech,wiem bardzo dobrze kto i gdzie
                dobrze laczy,dlatego takie szkalowanie dr.Gordona przez
                \"oszukaniza-pl\"to powinno byc karalne.To tylko taki
                facet z Polski smaruje te oszczerstwa,bo tutaj cala
                nasza POLONIA to uczciwi ludzie,nikt takich nieslusznych
                podejrzen i obelg by nigdy w zyciu nie napisal.
                • f.H.   IP
                  Dr.Gordon zyje,ale juz nie pracuje,poprostu bo jest w wieku lat 77 albo i wiecej,dokladnie nie wiem.
                  Prosze wszystko czytac na utworzonym fporum Oszukani zapl
                  Moim zdanie wydali oni sami na siebie ten wyrok nieprawdy.
                  • Janusz   IP
                    Znowu wszędzie Oszukani.pl ze swoimi dziwnymi wpisami. Jestem pod opieką medyczną Pana dr Gordona i stosuję zaleconą mi terapię od maja tego roku. Mam aktualnie IV stopień zaawansowania raka pan lub pani Oszukani.pl powinien wiedzieć co to oznacza. Dzięki terapii Państwa Gordon oraz stosowanej chemioterapii czuję się naprawdę dobrze, powiem więcej dzięki tej terapii ŻYJĘ!!! Mało tego Pani dr Gordon przesyłała mi lekarstwa za darmo podkreślam ZA DARMO!!! w momencie kiedy nie miałem pieniędzy na ich zakup. Dlatego też opanuj się człowieku i nie pisz nic złego na temat Państwa Gordon, gdyż na to nie zasługują. Masz prawo się z czymś nie zgadzać ale nie oczerniaj nikogo jeżeli nie masz wiedzy na temat Państwa Gordon. Nawet nie masz odwagi napisać swojego imienia. Dodatkowo to ta twoja stronka jakoś nie zawiera innych opinii oprócz twojej, to ciekawe. Wyhamuj i wyluzuj.
                    • oszukani.za.pl   IP
                      Teodor Gordon nie żyje od miesięcy - oszuści oferują nadal kontakt z nim za duże pieniądze
                      Jestem jednym z oszukanych osób - straciłem pieniądze i cenny czas. Nie dajcie się pięknym słówkom i nieprawdziwym wpisom na tych anonimowych forach. Teodor Gordon NIE ŻYJE, więc zapewne był dobrym terapeutą raka, ale obecnie otrzymujecie od oszustów niesprawdzalne listy leków.
                      Nie chcę by was spotkało to samo. Poczytajcie o oszustwie tutaj: http://oszukani.za.pl
                      • medyk   IP
                        www.schmerzenzentrum.de byłem na tej stronie i nie ma nic szczególnego. W Polsce każdy bioenergoterapeuta to samo robi. Ale sobie reklamę robią. Wiadomo euro.
                        • tmil@wp.pl   IP
                          Czy to nie jest nabijanie w butelkę ludzi. Wiadomo że są fora od końca 2009 roku. Trzeba uważać bo to jest nie tak że dwa raz zabieg tygodniowo. Sam byłem na zabiegu specjalisty terapii i tam się odbywał rano i wieczorem typowe hamowanie rozwoju. Przez 4 tygodnie specjalnym laserem i udało się ale o tej metodzie Doktora nie słyszałem.
                          • Janina Gawronska   IP
                            Ja tutaj czesto czytam pochwaly dla Dr.Gordona z Niemiec
                            TEN TERAPOJTA JEST TUTAJ BARDZO ZNANY:u niego byli wybitni aktorzy filmowi jak Marlon Brando,Simon Signoret,Richard Burton,Karel Gott i wiele,wiele innych.
                            Ja nie bylam pacjentka Dr.Gordona,ale czytalam setki razy
                            rozne recenzje o pozytywnych wynikach leczenia raka.
                            Drodzy Rodacy,ja pracuje dorywczo w Niemczech,ale chce
                            polakom udzielic infoJanina rmacji.Opiekuje sie tutaj starymi
                            ludzmi,ktorzy musza miec pomoc w domu.O ile chcecie
                            dostac ciekawych informacji.to czytajcie w Internecie
                            www.schmerzenzentrum.de.
                            Bede sie cieszyc o ile moglam tutaj komus pomodz.Pielegniarka
                            • Dr.Gordon Theodot/Düsseldorf/Niemcy   IP
                              od 36 lat prowadze wlasna Klinike Onkologiczna w Düssel-
                              dorfie,Schadowstr.28/NIEMCY.Mam sporo pacjentow z Polski.
                              Cieszy mnie ze sytuacja lecznicza w Polsce sie poprawia.
                              W mojej dziennej Klinice lecze raki metodami biologicz-
                              nymi.Mam bardzo dobre waniki w leczeniu raka pluc.
                              Informacje na ten temat prosze szukac pod:
                              www.schmerzenzentrum.de.
                              Fax;+49-O211-24 96 866
                              • JULIA   IP
                                moja mama zmarła na raka płuc teraz mój ojciec umiera na raka płuc w Instytucie na ul. Płockiej totalnie olali moją matkę , ojcu kazali przyjechać za dwa miesiące nawet nie przepisali mu leków jest mi tak ciężko mam pomoc paliatywną od hospicjum a ojca oszukuję że pójdzie do szpitala już niedługo koszmar....
                                • agnieszka30123@wp.pl   IP
                                  moja mama ma raka pluc.po ccemioterapi i radioterapi byly postepy ,niestety 3miesieczna przerwa dala kolejne znaki o przezutach....mam dosc czasami tych lekarzy i stresow jakie dodaja pacjentom,,,,ale moze to nie wina lekarzy tylko nasze polskie procedury,,,,beznadziejne i glupie...tylko ten zrozumie kto traci kochajaca osobe...
                                  • kelolek@wp.pl   IP
                                    byloby w Polsce lepiej gdyby lekrze przyjmowali chorych na nowotwory zlosliwe mozgu(glejaki wielopostaciowe)bez skierowan i w kazdej chwili gdy taki kontakt jest niezbedny np.przy wznowie, ale nie u nas trzeba czekac do dnia kiedy lekarz przyjmie w poradni(np.: 6 dni).w przypadku glejakow kazdy dzien jest walka o zycie i chory moze nie doczekac. a moze gdyby w tzw.miedzyczasie zostala zrobiona kolejna operacja chory mialby sznase przezy kolejne 3 m-ce.(trzyyyyy mieeesiaaace.kochajaca zona 49 letniego meza chorego na glejaka od 16 listopada 2008 a 12marca okazalo sie ze jest wznowa i rozmiar goza jest taki jak pierwotny 65x49x45, czekamy do srody na spotkanie z neurochirurgirm ktory moze nas tylko wtedy przyjac.jezeli ktos ma na to rade to prosze piszcie.

Najczęściej komentowane