/ Forum Kompleks Polski
3    
 3
  • _ego   IP
    cała prawda o nas... Jesteśmy zaściankiem świata...
    • jary   IP
      Niestety to bardzo smutne a zarazem prawdziwe.
      Opinia o Polaku złodzieju samochodów powtarzana jest przy każdej okazji.O Polakach się w zasadzie nie mówi nie tylko w prasie ale i w telewizji.Od kilkunastu lat nie widziałem występu polskich zespołów artystycznych w telewizji.Takiego ataku napolski rząd i Prezydenta jaki widziałem podczas negocjacji dot.europejskiej konstytucji nie widziałem w niemieckiej telewizji od 20-tu lat.Najgorsze w tym iż argumenty podsuwali \"europejscy polacy\" typu Gieremek.Kwaśniewski,i o zgrozo bp.Gocłowski.Toż to targowiczanie 12-go wieku.Przysłowie mówi \"najgorszy ptak,kóry robi w swoje gniazdo\".W Niemczech opozycja również krytykuje poczynania rządu,ale na arenie międznarodowej wszyscy stoją murem za rządem.U nas opozycja krytykowała rząd i Prezydenta w czasie negocjacji,myśląc iż zdobędą uznanie zagranicy.Porażka wyborcza PIS-u odebrana została w Niemczech z taką radością jakby to chodziło o obalenie np.Sadama w Iraku.To też o czymś świadczy.Jeśli nie będziemy się sami szanować,to tym bardziej nie będą nas inni szanować.
      • fritz   IP
        Piekne, jakbym czytal wlasne posty w jedno miejsce zebrane. Doskonale podsumowanie.

Najczęściej komentowane