/ Forum Poczta
1  

Poczta

Dodano 1
Tornister Katarzyny HallZ zainteresowaniem przeczytałam artykuł „Tornister Katarzyny Hall" (nr 4). Jako nauczycielka uważam, że potrzebne są nam (środowisku nauczycielskiemu) głębokie zmiany systemowe. Ale nie poprzez...
  • janusz47@hotmail.com   IP
    Pani,która głosi te,w większości, brednie wyraźnie się ich wstydzi(i słusznie), bo się nie przedstawiła.Mówię -brednie,ponieważ 40 godzin z uczniami to nie to samo co 40 godzin w większości innych zawodów.Często przed wejściem do klasy muszę wziąć tabletkę uspakajającą,żeby dotrwać do końca lekcji!Dodam,że mam powołanie do tego zawodu i bardzo lubiłem swoją pracę jeszcze kilka lat temu.Wtedy uczeń był uczniem,a nauczyciel nauczycielem. Teraz uczniowie mają mnóstwo praw,a nauczycielowi pozostały tylko obowiązki.Czytam Wasz tygonik regularnie od 17,ale zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zmianą.Żona namawia mnie do tego od dłuższego czasu.Powodów jest kilka.Jednym z nich jest tendencyjność, innym -nierzetelność!Wysłałem do Was list krytyczny w stosunku do p.Zielińskiego.Jego artykuł jest właśnie tendencyjny i nierzetelny,co widać gołym okiem.Jednak Wy wybraliście \"samobiczujący\" list jakiejś wariatki, która plecie jak baran w lecie i zarazem zgadza się z p.Zielińskim.

Najczęściej komentowane