/ Forum Kto zabija państwo
8    

Kto zabija państwo

Dodano 8
Krzysztof Olewnik zginął, bo jego rodzina nie chciała się podporządkować mafijnemu układowi z Mazowsza.
 8
  • bez-nazwy   IP
    w sierpniu dzień po urodzinach bestialsko zabili mojego syna miał 24 lata podlożyli ciało na chodnik policja powiedziała że to upadek z wysokości miał przy sobie dokumenty nikt mnie nie zawiadomił o jego śmierci nawet nie przyjechał prokurator na miejsce zdarzenia sprawę jawnie tuszują policja i prokuratura to banda mafijna a w rządzie kto siedzi???? nie mam do kogo się zwrócić o pomoc i uczciwe przeprowadzenie śledztwa --zrozpaczona matka--POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Jan Niezbedny   IP
      Kazdy urzedas, polityk, policjant to potencjalny bandyta i oszust! Dlatego nigdy nie glosowalem i nie bede glosowal, gdyz nie zamierzam ich legitymizowac. Dziwi mnie natomiast to ze ludzie sa tak slepi i jeszcze chodza na wybory, wiedzac skad lobuzy w garniturach biora kase na kampanie! Pomyslcie o tym jak znow dacie sie wmanipulowac do udzialu w kolejnych wyborach.
      • musimy poznać prawdę!   IP
        Kiedy w koncu poznamy prawdę!!!
        • optymista   IP
          W tym okresie, w całej Polsce miało miejsce wiele prób przejmowania dobrych firm. Schemat był podobny, bank nagle odmawia finansowania, a podstawiony partner z układami pokazuje prawdziwe oblicze. Nagłośnienie wszystkich okolicznoci tragedii p.Olewnika czy historii p.Kluski trzeba wykorzystać do zebrania w jednym miejscu, np. w CBA wszystkich doniesien o podobnych przypadkach. Wtedy rutynowa praca zespołu prokuratorów pokaże układ, którego bezskutecznie szukał minister Ziobro.
          • THK   IP
            Polskie sądownictwo zamknięte na nowe kadry stało się najsilniejszym bastionem pozostałości PRL.Obecny minister chyba utożsamia się z tą sytuacją. A w sprawie laptopowej ośmieszył swój urząd.
            • ela   IP
              Przez takich haraczowników,nieroboli wkrótce nasz kraj się roz........
              • Jacek   IP
                nic dodać nic ująć; i tak o 300 lat od casu gdy warszawka rządzi Polską; rozwiązać partie, przenieść stołectwo do Gniezna; i rozpisać nowe wybory; przynajmniej parę lat będzie w miarę normalnie
                • fritz   IP
                  Chlopakom udalo sie: herr Tusk i Cwiakalski pilnuja, zeby wszystko zostalo na wlasciwej szynie.

Najczęściej komentowane