/ Forum Sama przeciw mafii
15    
 15
  • Andreadoria   IP
    Wspolczuje Panstwu Olewnikom. Sam jestem skrzywdzony przez opolska mafie urzedowo-prokuratorsko-sedziowska z rodowodem postkomunistycznym. Mowa o opolskiej osmiornicy z udzialem rowniez lokalnych politykow. Wzajemne tasowanie sie prokuratorow i sedziow w sprawach kolesi skutkowalo dokopaniem ludziom niewinnym. Po ponad 10 latach wyroki dostali zglaszajacy przestepstwo, a zlodzieje ciesza sie wolnoscia. Wystarczy przesledzic sprawy sedziow i prokuratorow, jak byli rozstawiani przez swoich przelozonych, tez uwiklanych w wiele afer.
    • WRÓBEL.W.e-mail:izraelo@interia.pl   IP
      Czy w Polsce Można Być Bezkarnym Mordercą ?
      Olewnik II ??? W Nagraniach z przeprowadzonej rozmowy z Bandytą – G. Habdasem gdzie opowiada ze szczegółami jak bił i kopał Jana Harata – Sąd nie dopuszcza nawet do odsłuchania tych nagrań ?

Tak można jest nim Bandyta G.H. Który w 1992r dokonał likwidacji Jana Harata w Międzybrodziu – Bialskim któremu był dłużny pieniądze i którego to Jana Harata - G.H wielokrotnie pobił na  oczach ludzi ,mieszkańców Międzybrodzia – Bialskiego i pobitego Jana Harata zanosił do Komisariatu Policji gdzie następnie oskarżano Jana Harata.
      Co do dnia 16.01.1992r.
      Na wstępie zaznaczyć należy że Włodzimierz ( Butora ) Wróbel od xx czasów nie rozmawiał z Bandytom – Habdasem Grzegorzem ani nie utrzymywał z Bandytom kontaktów żadnych z w/w względów .
      • co pani opowiada a po co by to robili.Nic nie cz   IP
        Jest też inny problem mam sasiadów ktorzy w kominy i nie tylko wpuszczaja toksyczne substancje.Trudnosć w wykryciu tego przestepstwa polega na tym,ze robią to wtedy gdy nie ma świadków czyli w nocy wieczorem albo nad ranem.Poszkodowane osoby to osoby samotne.Cel-abo kradzież mienia lub zajęcie mieszkania.Z reguły mieszkają(lub wynajmują lokal) nad lub pod ofiarą, ilość takich przestępstw rośnie nieodnotowywana.
        W mojej okolicy znam 4 przypadki plus mój.Władza uważa
        że to fantazja,Ludzi nie stać na prywatnych dedektywów.W końcu toksyczne subst,doprowadzaja do uszkodzenia centr.ukł.nerwowego i śmierci.tacy ludzie są sami,bezradni i szybko umieraja.Zmarł bo był stary, bo mu sie cos mieszało.A przyczyną są własnie gazownicy i brak opieki w tym względzie ze strony policji i lekarzy.Brak wiary-fantazja ale nie chcą sprawdzić twierdzą to niemozliwe.Pogadają wysmieja A Mordercy chodzą wolni.Przewaznie sa to osoby niepracujące,bez dobrego wykształcenia.Sprawa jest do udowodnienia tylko troszkę czasu i chęci ze strony policji.Moze ktos sie tym zainteresuje blizej? Podobne Gazeta wrocławska z dn7kwietnia2008 str.4Fakty-\"złodziej czyha na nasz sen..Prosimy o pomoc osoby które mogą jej udzielić i są w policji.
        • stanislaw.   IP
          oczywiscie ze panstwa polskiego juz nie ma.Sa ukladziki polityczno-prokuratorsko -sedziowskie.Kolesiostwo i mafijne powiazania ludzi w mundurach i togach.Stracilem caly majatek na walke z mafia mimo ze moj interes znajdowal sie 300 m od komendy glownej.Policjanci ochraniajacy chandlarzy ,prokuratorzy patrzacy w druga strone,komendanci komendy uganiajacy sie za panienkami z agencji towarzyskich i ochraniajacy je.Uklady i ukladziki,bagna ikaluze ludzkiej podlosci.Oto obraz 100 tys .miasteczka w samym centrum kraju.Gdybym nie wyjechal z kraju dawno podzielil bym los Olewnika.A co by zrobila policja,jedynie chyba to ze by przykryla mojego trupa przescieradlem by ich nie kul w oczy.Ta oaza zepsucia to miasto Konin ktore na zewnatrz przypomina zamkniety sedes,bialy i blyszczacy lecz kiedy sie podniesie klape dopiero czuc i widac caly smrod i zepsucie.Zycze Pani Olewnik sil i wytrwalosci w pomszczeniu smierci brata.
          • Piotr   IP
            Ten dramat olewników pokazuje, że Państwo Polskie nie istnieje, a raczej jego struktury, które powinny wspierać obywatela tego nie robią. Państwo Polskie to fikcja, słabiutka strukturka.
            Pytanie, po co nam ono w takim kształcie? po co opłacać policję, administrację?
            • mieszkaniec wielkopolski   IP
              Pani Olewnik ma racje!!!ja tez od 2000r walczę z mafią lodową.Współpracowałem z jedną z dużych firm lodowych w kraju,faktury moje w tej firmie były przerabiane z gotówkowych na terminowe mimo że podpisy na fakturach powinny czytelne ,okazało się że w tej firmie faktury moje były bez podpisu.Potwierdził to biegły sądowy,że takie faktury nie powinny być zaksięgowane.Były faktury badane w laboratorium kryminalistyki w jaki sposób były podrabiane podpisy,stwierdzono ,że były podrabiane.Przywłaszczono bezprawnie mój sprzęt w postaci zamrażarek ok 70 szt.Było to wszystko w policji sprawy zostały wszystkie poumarzane,okazało się to ,że mój były pracownik jest siostrzeńcem byłego komendanta policji.Pracownik ten przyznał się,że zabrał klucze od mojego biura,gdzie mieściła się cala moja dokumentacja mej firmy,zaginęła cała moja dokumentacja z2000r i umowy na zamrażarki.Zgłosiłem to na policji jednak nic nie zrobiono aby wykryć to włamanie.Taka jest rzeczywistość polska.!!
              • obywatel RP   IP
                Nie wymiotuj bo to dobie demokracji nie uchodzi jak taki prawy obywatel jak ty brudzi dywan demokracji w której rządzi złodziej polityk wybrany przez obywatela, ksiądz pedofil, cwaniaczki którymi obsiany ten wspaniały kraj jakim jest POLSKA. Co do PZPR-u to wydaje mi sie że większość komuchów wyciągła nóżki w przód, ci co zostali to z komuna mielą tylko tyle wspólnego że w tamtym czasie zdobyli wykształcenie.. Niech żyje demokracja wolność słowa, i różność poglądów.
                • Lafin   IP
                  Jak ma cokolwiek się wyjaśnić w sferze róznych i przedziwnych afer które dotyczą w większości ludzi z dawnego układu PZPR i postkomunistycznego jak np. w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka przewodniczącym jest R. Kalisz. Przecierz to nie ładnie pachnie na odległość. Jak ta komisja ma działać. Po co komisja śledcza do sprawy samobójczyni B. Blidy z Kaliszem na czele a gdzie drodzy Państwo komisja do sprawy ks. Popiełuszki którego zamordowali a nie zabił się sam . Gdzie my żyjemy. Wszędzie obłuda , kłamstwa i kolesiostwo. Powiem brzydko - chce się wymiotować jak się takich ludzi widzi w telewizji musimy ich słuchać. Potrzebny jest jeszcze jeden zryw aby do kończyć sprawę układzików i afer z czołowymi ludźmi na czele.
                  • eugeniusz   IP
                    Ja mam pytanko do panstwa Olewników. Co tam robili na libacji rodzinnej urzednicy panstwowi oraz funkcjonarjusze? To swiadczy o tym ze ten cały swiatek to wielki układ, w którym wszyscy sie dobrze znali i kombinowali nie patrząc na boki. Gdy zdarzyła sie tragedia zaczeli wszyscy patrzec na siebie jak na wrogów. Mocne słowa siostry sp. Krzysztofa jest biciem publicznie piany. Moim zdaniem sami zaczeli podczas tego działania działać a dzis próbuja zwalic na innych odpowiedzialnośc. Czas pokaze gdzie po której stronie jest prawda. Dlatego tez prosze o zachowanie spokoju. Jako Polak ma nadzieje ze wszystkie wątpliwośći zostaną wyjaśnione i dzienikarze z podobna determinacja przekazą wynki procesowych ustaleń. Wierze w niezawisły Sąd, a nie prokóratorom którzy prezetuja mierny poziom przygotowania dokumentów procesowych.
                    • JanuszIII   IP
                      W Polsce urzędy, w tym sądy i prokuratura, zazwyczaj postępują z obywatelami tak, jak bandyci z rodziną Państwa Olewników.
                      • spokojny   IP
                        SLD tego plazem nie pusci.

Najczęściej komentowane