/ Forum Wałęsa o J. Kaczyńskim: jest niezrównoważony
11  

Wałęsa o J. Kaczyńskim: jest niezrównoważony

Dodano 11
Lech Wałęsa powiedział, że lider PiS Jarosław Kaczyński jest "niezrównoważony" utrzymując, że widział oryginalne doniesienia TW Bolek. Kaczyńskiemu miał je pokazać na początku lat 90. b. szef MSW Andrzej Milczanowski.
  • skurczybyk   IP
    Gdyby Bolek nie był Wałęsą to donosy byłyby skierowane również i na Wałęsę. Wypowiedzi Wałęsy;
    „(...) Gdyby były oryginały, to by były, do dziś chodzą tylko ksero\". – Bolek jest pewien ze zniszczył wszystkie 2,5 tysiące dokumentów. (...) „Nie mam żadnych dokumentów tajnych w domu\"
    „Był lepszy i bardziej bym jemu zaufał niż panu, (..)” ???????? Zaufanie do konfidenta, to ta sama klasa Wałęsy i przedział umysłowy. !!!!!!! Mój ojciec wpoił mi życiowe przesłanie aby „Postępować tak, by nie wstydzieć się dnia poprzedniego”. Nie zna pan tego. Zarabiać można w różny sposób, ponoć żadna praca nie hańbi ale mieć, Lombard, sprzedawać pokątnie wódę na tzw. MELINIE, być płatnym konfidentem, to zarobek tylko dla szmacianych charakterów. Panie Bolku Wałęsie Lechu, to ja pana pozwę przed sąd. Był pan moim prezydentem i reprezentować miał pan pokolenia kolumbów a nie walczyć przeciwko nim. To zdrada najwyższego gatunku. Nie odpowiem panu w tym samym przedziale schizofrenii umysłowej, którą pan tu reprezentuje i wyraża swoje zaufanie do Bolka, - przyjacielu wszystkich stoczniowców. - Konfident zawsze musi ufać konfidentowi bo tylko ten może go wsypać. Chce mi pan powiedzieć że, Jaruzelski, Bismark czy Hitler byli lepsi i miałby pan większe zaufanie do nich? O pana zaufaniu do komuchów i Jaruzelskiego przekonałem się podczas krojenia POLSKIGO TORTU przy Okrągłym Stole. Pana dusza tylko się wałęsa przy panu. Jest pan prawdziwym Dr. Jackel und Mr. Hyde.

Najczęściej komentowane