/ Forum Na stronie - Młodość durna i wiek męski
5    

Na stronie - Młodość durna i wiek męski

Dodano 5
Część polskiego biznesu „podpisała” swój pierwszy milion
 5
  • szatma@comcast.net   IP
    Nie ukradlem miliona - jeszcze zanim dorobilem sie polowy
    miliona wykonczyl mnie US - po czasie zreszta doszli do wniosku,ze bezzasadnie - i tak 3 razy - po 10 latach z 400 USD w kieszeni udalem sie na emigracje - i jako nielegalny imigrant w USA dorabiam sie spokojnie i uczciwie tego pierwszego miliona - jakbym zaczal 10 lat wczesniej - mialbym juz 10. Znajac polskie realia - wiekszosc biznesmenow ma powiazania lub uklady.
    • wrocławek   IP
      A propos Czarneckigo. Ja tam nie byłbym taki pewny, że całkiem urwał się ze sznurka \"Smutnym\". Może tak jest w Warszawie. Chetnie bym się jednak np. dowiedział, kto odpowiada np. za bezpieczeństwo w niektórych jego firmach we Wrocławiu. Mi tam pachnie \"smutnymi\" na emeryturze...
      • milion nie podpisany   IP
        A gdzie oni dzisiaj są, ci którzy tak bohatersko walczyli, żeby nie dostać domiaru? Przepadli już dawno temu, zabrakło im umiejętności, żeby walczyć ze sprawniejszą konkurencją. Wtedy, za komuny, ta \"bohatrska\" walka, to tez była korupcja, też były łapówki. Potem znależli sie lepsi - i w kapitalizmi, i często w dawaniu komu trzeba
        • grzegorz r.   IP
          Nie przesadzajmy, większość polskich ludzi biznesu jednak ciążko na swój pierwszy milion pracowała. Owszem, niektórzy go ukradli, lub, jak pisze autor, \"podpisali. Jednak wielu bez układów walczyło ze skarbówkami itp. zeby nie dostać domiaru itp. Prawda, nie wielu z nich jest dzić na listach najbogatszych. Ale tacy byli...
          • zenon   IP
            ale wypociny

Najczęściej komentowane