/ Forum Marihuana dla każdego
 231
  • mikosta   IP
    LEGALIZUJEMY KONOPIE
    WYSLIJ Z NAMI PETYCJĘ
    ZALEGALIZUJMY JĄ RAZEM
    = doiop.com/ty0tt7
    • Jurek   IP
      Nie wiem co o tym myśleć. Jedni twierdzą że uzależnia inni / i to niejednokrotnie autoryteci / mówią że  nie. Wiem z kolei że w stanach trawkę przepisać może lekarz w niektórych przypadkach jako lek przeciwbólowy. Jestem poważnie chory do niedawna przepisywano mi "tramal" , brałem go już w ilościach "nieludzkich". Teraz lekarz w poradni leczenia bólu przepisuje mi morfinę, co prawda w tym systemie TRAN STEK czyli nakleja się plastry. Po pierwszym użyciu miałem normalny odlot jak po dolarganie. Spróbowałem kiedyś ze dwa, trzy dymki trawki. Żadnego jakiegoś odlotu a bólu nie było. No to pytam jeżeli w jednym kraju można a u nas nie? Pewnie powiecie że zawsze mogę sobie kupić u dilera i ok , ale dlaczego na na stare lata mam iść do pierdla jak mnie złapią. Mam 56 lat poruszam się na wózku i już się widzę w kryminale.Ktoś powinien nad tym pomyśleć.
      • SiłaDoŻycia   IP
        Nie potrafię tego zrozumieć! A mam wyższe wykształcenie! Parę sukcesów za sobą, uwielbiam uczyc sie jężyków obcych i w weekendy palę marihuanę bo nie nawidzę truć się 40% trunkiem, bo mi szkodzi! WIęc dlaczego po 10 latach przepalonych marihuaną, która nie zniszczyła mi życia Nasze prawo, tzn. Państwo chce mi zniszczyć życie? Nie rozumiem tego, chcą mnie zamknąć do więzienia jak mnie złapią podczas weekendowego odpoczynku? Nie niszczcie ludziom życia!! Nie zwalajcie na marihuane bo to wy niszczycie ludziom życie!!! Bydklaki!!
        • marylovver :)   IP
          dzizas! co w skręcie złego.człowiek sobie zapali,polewituje pośmieje się lub nie (zależy co kurzy :))ale nie narobi bardachy w knajpie ,nikogo nie pobije,nie będzie wulgarny ani nachalny,czy to mało??? zastanówcie się jaki bangladesz robi wóda w głowie wtedy wypowiadajcie się negatywnie o ziole!
          • \"obywatelka RP\" ?   IP
            Żaden rządzący przygłup nie ma prawa narzucać mi co mi wolno jeść, pić, palić jeżeli tym nie krzywdzę kogoś innego. Chcę mieć prawo do decyzji o własnym życiu i nie być niewolnikiem kretyńskiego prawa. To dotyczy nie tylko legalizacji marihuany.
            • darek   IP
              ja mam 20 lat i nie pale bo nie jest mi to potrzebne ale myślę ze państwo by na tym zarobiło to jest z papierosami czy alkoholem... ktoś kto lubi palić zapali a ktoś kto lubi wypić wypije... ja pale tylko papierosy, ale myślę ze to jest kwestia wyboru tylko żeby to było sprawdzane kto pali czy ma 18+ czy nie, a nie tak jak wiemy jak to wygląda w Polsce jak wyglądasz na pełnoletniego to ci sprzedadzą wszystko i wszędzie bądź u tak zwanego osiedlowego sklepiku... bo to jest nienormalne bo pewnie gdyby papierosy czy alkohol nie był tak łatwo dostępny młodzi ludzie nie zaczęli by palić czy tez pic... wiec jeżeli prawo w Polsce się zmieni to owszem czemu nie palmy co chcemy :) Ps. mieszkam w UK i naprawdę za każdym razem kiedy kupuje papierosy w tym samym sklepie za każdym razem pytają się mnie o dowód osobisty :)
              • PROSTY@BYKU.FALSZYWYMAIL   IP
                NIE LEGALIZOWAĆ MARIHUANY!!! NIE ODBIERAJCIE DOBRYM LUDZIOM ZAROBKU...
                • Ja   IP
                  Poczytajcie sobie życiorys pana Palikota. Tam jest odpowiedź na jego legalizacje narkotyków. Następne jego przekręty i zarabianie kasy. Gdzie my żyjemy???
                  • przemek   IP
                    ja pale 15 lat jakies dziesiec lat codziennie stac mnie wiec wydaje do 2 tys miesiecznie na jaranie....jutro jade pod warszawe na leczenie i mam nadzieje ze dam rade.....stracilem wszystko,przyjaciol,kobiety,serce....
                    • Zielony   IP
                      Zapoznaj się ze stanowiskiem Zielonych ws. polityki narkotykowej.

http://www.zieloni2004.pl/art-421.htm
                      • Bocian   IP
                        Dla mnie to mi to lata bo palę i będę palił a po za tym to nasz rzad jest nie za mądry ze nie chce legalizacji bo by mieli wiecej kasy do podzielenia nie rozumiem osób co nie palili a sie wypowiadają przeciwko dla mnie są zacofanymi ludźmi i tyle
                        • joker   IP
                          Ale bez sensu ten artykuł. Ludzie to, że ktoś zaczyna od konopi, a kończy na heroinie to znaczy jest jest idiotą i szuka mocniejszych wrażeń i nic legalizacja nie zmieni bo Ci co palą będą palili bez przypału, a Ci co będą chcieli here to i tak sobie załatwią.
                          • Cordovan   IP
                            jest taka prawda ze Marihuana daje dobre myśli, uczucie odkrywa Takie dobre,ciepłe,mają radość w sobie,Zauważyłem że po alkoholu robię się bardzo agresywny i nieprzyjemne uczucie. uwazam ze Marihuana powinna być legalna.
                            • Kubas   IP
                              Najbardziej trafiła do mnie wypowiedź na tak pana Kasowskiego. W tej chwili do maryśki często dodawane są różne świństwa będące po prostu innymi narkotykami w niewielkich ilościach lub innymi środkami wyniszczającymi organizm. Ludzie palą takie świństwo często nie zdając sobie z tego sprawy. Dodajmy jeszcze statystyki dot. ilości palącej młodzieży+karalności za posiadanie, dziury w budżecie oraz wiele wiele innych faktów i mamy odpowiedź czy legalizacja marihuany to dobre rozwiązanie.
                              • matka   IP
                                Kiedyś oglądałam program w TV z udziałem kilku byłych narkomanów i m.in profesora broniącego marihuany jako środka nieszkodliwego.Uczestnicy wyśmiali profesora oświadczając,że każdy z nich od marihuany zaczynał......I taka jest prawda. Nie legalizujmy zła.
                                • bytowianin   IP
                                  LEgalizacja teraz i legalizacja TU !!!
                                  • bez-nazwy   IP
                                    Dobrym przykładem jest cholandja gdzie jest legal i zarabia na tym panistwo a nie diler i inne tego typu szajki jestem za legalem!!!
                                    • witek   IP
                                      maryśka to roślina!!! i każdy ma prawo zapalić!!! bo to jego sprawa!!!amen
                                      • rasta   IP
                                        sadzic palic zalegalizowa wiekszosc ludzi jest za tylko politycy sa ciagle przeciw holandii zarabia na samej sprzedazy ok 2 mld e rocznie a o turystach ktorzy wydaja na cos innego np. zjesc cos czy hotel nie ma oficjalnych danych ale dla polakow pieniadze smierdza wola pozostac w biedzie i ciemnocie odurzac sie o wiele szkodliwszym i bardziej uzalezniajacym alkoholm czy palic sznugi ale co kraj to obyczaj mam nadzieje ze mlodzi w koncu dojda tu do wladzy i to sie zmieni
                                        • bati2000@onet.eu   IP
                                          SPEDZILEM 4 LATA W WIEZIENIU BO PO ALKOHOLU POBILEM POLICJANTA Z USZKODZENIAMI CIALA . W WIEZIENIU 95% SIEDZI ZA PRZESTEPSTWO POD WPLYWEM ALKOHOLU . JA OD 8 LAT NIE PIJE NIE PALE PAPIEROSOW ALE CZASAMI ZAPALE ZIOLA I NIKOMU PO TYM KRZYWDY NIE ZROBIE.
                                          POLECAM WSZYSTKIM CO GLUPIEJA PO ALKOHOLU SZCZEGOLNIE SPORTOWCOM
                                          • Bartek   IP
                                            No to zróbcie legalizacje : D O to chodzi By ludzie nie musieli się chować by zapalić jedyna z najlepszych roślin świata i w dodatku zdrową ; )
                                            I także jest bezpieczniejsze bo aż tak nie uzależnia ,heh
                                            i co najważniejsze to ze nie BYŁO OFIAR Śmiertelnych od zażycia i zmniejszy się liczba wypadków I wiec w przyszłości mniej alkoholików .Pozdrawiam ; ]
                                            • kurde !!!!!!!!!!!   IP
                                              przecież w hiszpanii holandii gruzji słowacji jarają i nic im sie nie dzieje. a po za tym to każdego własna sprawa co robi ze swym życiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                              • a   IP
                                                Chcemy LEGALIZACJI!!!!!
                                                • morekzwarpia   IP
                                                  Sadzić Palić Zalegalizować !
                                                  • Radek   IP
                                                    Legalizacja przyniosła by wiele dobrego zarówno nam zwykłym, normalnym ludziom jak i naszemu państwu. Sęk w tym że matoły żądzą tym krajem i zamias iść do przodu to niestety się cofamy.W naszym kraju lepiej wsadzić do więzienia za posiadanie roślin rujnując przy tym jemu i jego rodzinie zycie niżeli zostawić człowieka w spokoju.Z więzienia człowiek wyjdzie zresocjalizowany zgodnie ze SPRAWNIE działającym systemem tejże resocjalizacji i cieszy się urokiem życia. Słów brakuje co oni wyprawiają...
                                                    • marijuana   IP
                                                      ludzie zalegalizujcie marichułane jak nie wieće czemu to zapalcie i śe dowieće
                                                      • kuzi   IP
                                                        holandia czechy czas na polske to moze turysci z niemiec litwy ukrainy rosji itd... przyjadą zapalić gibona do nas $$$$$$$$$$$$$$$$$ :)
                                                        • przemo   IP
                                                          legalizzzee pls zamkniecie dzióre w budrzecie ???
                                                          • bez-nazwy   IP
                                                            Zalegalizujcie wkońzu zioło ile mamy czekać..... i tak kto chce ma dotego dostęp a państwo tylko traci z legalizacją bedzie lepiej ;D
                                                            • maniuek92   IP
                                                              Zalegalizować!!Poniewaz to nie jest narkotyk !!!!i nie uzaleznia..

Najczęściej komentowane