/ Forum Jakie narkotyki można zrobić domowym sposobem?

Jakie narkotyki można zrobić domowym sposobem?

Dodano 161
Środki odurzające bez problemu może zamówić przez Internet z dostawą do domu. Korzystając z dostępnych w sieci przepisów, można też samemu w prosty sposób stworzyć substancję o dowolnych właściwościach. Do wyprodukowania substytutu LSD, amfetaminy czy marihuany wystarczą legalne produkty z najbliższego sklepu spożywczego, kiosku, apteki czy rośliny rosnące na większości osiedli lub znana z kuchni gałka muszkatołowa.
 161
  • arels IP
    \'\'RTV i AGD do 95% taniej >>>> www.s-url.fr/kupto

RTV i AGD do 95% taniej >>>> www.s-url.fr/kupto

RTV i AGD do 95% taniej >>>> www.s-url.fr/kupto
    • Gościnnie IP
      a co z tym aviomarinem? go sie je? pije? czy wciąga?
      • znachor z mazur IP
        są tez dostępne w naturze korzeń czciny , grzyby halunki oraz łasiczka biała gałka muszkatałowa szałwia i td
        • polmos IP
          JA myślę ,że co najwyżej skreta z psiej sierści/!
          • wladzio IP
            Nootropil, Memotropil - lekarze neurolodzy uznali za nieskuteczny. Nie udowodniono pozytywnego efektu stymulacji mózgu
            • Pdswdsda IP
              A jak niby z tą gałką muszkatałową ? Po niej jest faza ?
              • Adler IP
                Dzięki za instruktaż! Jesteście rewelacyjni! Tylko powiedzcie mi, jak jest z tą marychą? Słyszałem, że to jakieś ziele, i raczej w domu - z płynu do prania jej się nie zrobi?
                • ariana IP
                  żal mi was narkotyki szkodzą chcecie się zabić ?
                  • technik IP
                    Propan-butan, czynniki chłodnicze (występują w środkach typu "zamrażacz", "sprężone powietrze" są niebezpieczne, ich wdychanie grozi śmiercią lub trwałym kalectwem umysłowym.
                    Gazy te nie zawierają tlenu, a ponadto są rozpuszczalne w tłuszczach i przenikają barierę krew-mózg.
                    Wdychanie tego może spowodować uduszenie lub nieodwracalne uszkodzenie mózgu do śpiączki i zgonu włącznie!
                    • sdfasdfasf IP
                      Bieluń dziędzierzawa - tu musza coś dodać.. pod żadnym pozorem tego nie brać.. choćby nie wiem jaki kryzys był ;) może i faza 1 klasa ale 90% ludzi kończy po bielunie źle.. nie kończą szkół, życie im się wali itd.. uszkadza mózg.. niszczy zdrowie ;) może i jest łatwo dostępne i daje piękną faze.. ale za taką cenę? to już chyba lepiej dać sobie w żyłę(tego też odradzam.. tylko porównałem).

może i po bielunie ludzie przeżyli jedne z najlepszych halucynacji.. jednak skutki uboczne ich zniszczyły.
                      • sadasfsafasf IP
                        Wiecie tylko co zjecie :) większość dragów wymienionych tutaj nie szkodzi(oczywiście jak ktoś nie ćpa jak kretyn tylko zna umiar)

Moim zdaniem najgorszy narkotyk to wódka i koniec kropka.. a to że jest legalna nic nie znaczy.. duże ilości wódki porównuje z heroiną ;) ile ludzi się przez nią wykończyło, ilu ludzi jest po niej agresywnych itd..

a was wykończy to co jecie :D chyba że kupujecie drogie i sprawdzone rzeczy w co wątpię.
                        • BlackKood IP
                          przecież to shit, jak nie wiecie o czym piszecie to zajrzyjcie do książek albo idźcie po poradę do monaru tam wam wyjaśnią co to narkotyk!
                          • Kwadrat IP
                            To się nie nadaje do brania. To tak, jakby człowiek mający dostęp do wódki upijał się denaturatem.
                            Pozdrawiam
                            • DJTadzik IP
                              Adrenalina (epinefryna) w Nurofenie? No ciekawe, ciekawe...
                              • KicajA IP
                                Rozumiem to że ludzie zażywają przeróżne substancje odurzające, wszystko jest dla ludzi i każdy będzie zażywał to co mu się podoba, niszczą sobie przez to zdrowie i psychikę ale się opłaca;)
                                • Karol IP
                                  Od 2009 Salvinorin-A (szałwia wieszcza) jest nielegalna w Polsce. Trzeba poprawkę dać.
                                  • Adler IP
                                    Wszystkie, kochani wszystkie! Nie takie rzeczy ześmy ze szwagrem po pijaku (ale nie na haju) robili!
                                    • admin 091 IP
                                      Głupcyyy !
                                      • Taśta z rozumem IP
                                        Gratuluje max Głupoty autorom tego spisu powyżej, napiszcie jeszcze jak zrobić cięższego gatunku narkotyki np LSD, Meta Amfetaminę, Kryształ i tablety najlepiej żółte Grzybki... Tylko dokładne przepisy tym razem podajecie jak i co... Ach co by wam zaszkodziło napisania 15 linijek więcej żeby gówniarze mieli wszystko na tacy... Widać że macie siano zamiast rozumu i to dorośli Poprostu jesteście istne debile
                                        • bezmyślny nastolatek IP
                                          Wielkie dzięki za ten artykuł, nie wiedziałem że aż po tylu środkach mogę mieć banie, jeszcze raz dzięki
                                          Pozdrawiam
                                          • gary 1984 IP
                                            bohater ten co nie zna potegi dxm
                                            • LeczniczeKonopie IP
                                              "Do wyprodukowania substytutu LSD, amfetaminy czy marihuany wystarczą legalne produkty z najbliższego sklepu spożywczego"
                                              Jak marihuana to jest roślina naturalna która rośnie tak samo jak inne roślinki tylko żeby mocniej dawała po bani potrzebuje więcej światła, nie można jej kupić w sklepie chyba że w karmie dla papug ale z takich nasion nic nie będzie więc jak nie wie się czegoś na jakiś temat to niech się w ogóle nie udziela bo mnie denerwuje takie filozofowanie na temat którego w ogóle się nie zna.
                                              Si bą, pozdrawiam, oby do lata.
                                              • ZajaranyZbyszek IP
                                                Lipne to ... Znam jeszcze inne sposoby..
                                                • Acodin Master IP
                                                  Ogólnie to najbardziej chce mi się śmiać z "halucynogennego" Dekstrometorfanu.
                                                  • GAL ANONIM IP
                                                    Wow nowe technologie dzięki którym możemy wyprodukować marihuane hahaha
                                                    • Gosc 1456 IP
                                                      Wal dalej kolego ! Jestes na drodze do sławy i bohaterstwa w aleji zasłuzonych ćpunów
                                                      • mm IP
                                                        Autor powinien trochę poczytać. Sygnalizacja problemu jest ale dezinformacja się szerzy. Lista jest ponadto niepełna. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony hyperreal. Nie jest złem używanie takich substancji (DXM na przykład) ale jest wielką odpowiedzialnością i potrzeba do tego wiedzy.
                                                        • zak IP
                                                          Jaja a nie lista.
                                                          Nurofen- Ibuprofen to epinefryna :)
                                                          • asd IP
                                                            Najlepszy jest \"pobudzający\" alprazolam hehe. Gamonie.
                                                            • myślący IP
                                                              Pff. W necie jest od cholery źródeł informacji w tym temacie, więc o co tutaj tyle hałasu o dzieci. Prędzej jakiś rodzic przeczyta taki artykuł w gazecie i będzie mógł interweniować zauważając np. Acodin w plecaku swojego dziecka. Ale przecież to jest tak trudne do zrozumienia...

Czytaj także