/ Forum Wolność za kratami
13    

Wolność za kratami

Dodano 13
Siedziałem już w wielu więzieniach i wiem, że jeśli masz pieniądze, to możesz wszystko: robisz, co chcesz, do celi przynoszą ci, co sobie życzysz
 13
  • GIT- BOMBA   IP
    pozdro dla ludzi
    • Arek   IP
      Grypsujący to grypsujący a frajer to frajer. bo co z tego ze frajer ma jak grypsujący kiedy bedzie chciał to mu zabierze. a jak zabierze to taka frajerzyna wali w klape i pucuje sie do gada. bo grypsujący bez pieniędzy może wiele bo zawsze ludzie mu pomogą a frajer bez pomocy z wolności nic nie bedzie miał. Tu Arek. siedziałem w iławie 12 lat grypsowałem i czuje sie dumnie.
      • Antek Emigrant   IP
        Pershing po raz ostatni wyszedł z więzienia w sierpniu 1998 roku, jak więc mógł mieć w celi notebooka podłączonego do internetu. Panowie redaktorzy, jeżeli piszecie artykuły na podstawie własnych fantazji to zastanówcie się za nim palniecie głupstwo. W 1998 roku to internet był praktycznie tylko po kablu na uczelniach, a w więzieniach to strażnicy nawet nie wiedzieli co to jest. Notebooków wtedy też nie było.
        • k.s   IP
          Bzdura!!!sławny pershing też trafiał na \"dzwięki\"gdzie zaliczał niezłe manto.
          • bez-nazwy   IP
            To święta prawda co kolega po fachu pisze. Tylko laik dziennikarz który nie ma zielonego pojęcia o służbie w więziennictwie może pisać wymyślone bzdury.
            • zła   IP
              KAŻDY ŁAJDAK KTÓRY trafi za kraty jest tam za swoją głupotę funkcjonarjusze sw pracują za marne grosze do złodziei muszą zwracać się na per pani to wiezień ma władze a pracownik jak podpanie wiezniowi ma odrau dyscyplinarkę więc dla mnie to jest dopiero paranoja my musimy czekać latami do specjalisty a oni mają w pudle od razu w szpitalu musimy płacić za ogladaną tv a oni za darmo 40 programow wywalic ich ze społeczeństwa albo na krzesło i będzie spokuj ludzie pracownicy sw przechodza tam katorgi korupcja to codzienność a traktuje ich sie jak smieci 1770 zł pensji skandal
              • st.oddz@wp.pl   IP
                Od 20-stu lat pracuję w służbie więziennej, jestem starszym oddziałowym. Nie bierzcie na wiarę wszystkiego co ktoś wypisuje. Każdy może tu rozpocząć nową dyskusję pisząc takie brednie jak autor tego tematu. Praca w polskim więziennictwie jest skrajnie podporządkowana przepisom i regulaminom. Wszystko od długości nogawki munduru służbowego po sposób zwracania się do Panów Osadzonych jest ściśle określone. Ze znajomości tychże przepisów jesteśmy codziennie przed rozpoczęciem służby odpytywani, jeżeli ktoś nie zna przepisów jest nie dopuszczany do służby, czeka na kierownika ochrony i tłumaczy się na dywaniku. Traci premię i dostaje \"czerwoną kartkę\". Następnego dnia stawia się u kierownika i zdaje cały materiał z obowiązujących przepisów. Mało kiedy funkcjonariusz jest sam na sam z osadzonym, a jeśli nawet (np. odprowadza osadzonego po widzeniu czy sprawie na oddział), to przekazuje osadzonego oddziałowemu a ten go dokładnie przeszukuje.
                Mógłbym Wam napisać kilka stron o tym jak wygląda prawdziwa praca w AŚ czy ZK, jednak wiem że to i tak nic nie zmieni, bardziej zapada czytelnikowi w pamięć temat-afera niźli prawda. Proszę więc tylko o jedno, jeśli czytacie teksty z nie znanych źródeł, przemyślcie to co jest Wam przedstawiane. Pozdrowiena starszy sierżant, starszy oddziałowy działu ochrony Aresztu Śledczego.
                • dziad   IP
                  i dobrze polityccy sa nie utrzciwi a klawisz ma byc utrzciwy i skaczyc sluzbe pusty
                  • nieosiagalna0   IP
                    i bardzo dobrze! to też ludzie i też mają rodziny- bliskich ktorych kochają nad życie!!!
                    nie mowie tu o tych naprawde niebezpiecznych osobach. bo sama nie toleruję pewnych zachowań... a co do reportażu to myślę że naprawdę jest to bardzo nie sprawiedliwe że kto ma kasę ten ma wszystko, niegdyś chociaż w  więzieniu cenili sobie pewne wartości czlowieczeństwa... ale jak widac kasa robi swoje! i myślę ze  nie ma co robic takiej afery z powodu paru grypsów.

Najczęściej komentowane