/ Forum Karateka Kiszczaka
7    

Karateka Kiszczaka

Dodano 7
Czy były oficer stołecznej policji był członkiem oddziału mordującego opozycjonistów?
 7
  • obserwator   IP
    Nareszcie coś drgnęło w wyjaśnianiu mordów
    • młody   IP
      opozycja solidarnościowa była jednak kiepska. Za czasów wojny AK miała swoich ludzi od egzekucji na zdrajcach ojczyzny. Co ten policjant były sbek robi jeszcze wśród żywych? tak samo piotrowski i inni przestępcy w mundurach prl-owskich? Opozycja solidarnościowa trochę mnie śmieszy- te bibuły, przemycanie czasopism, tajne spotkania, palenie pomników to dobre dla harcerzy a nie dorosłych ludzi uważajcych się teraz za bohaterów narodu. Armia Krajowa to byli jednak twardziele mówiąc młodzieżowo a nie opozycjoniści kanapowcy-trochę mi za nich wstyd
      • Janusz T.   IP
        Co to jest za rzad piepszony ze za pszeproszeniem, zeby
        te zdychlizny i mordercy renty wysokie dostawali a ich
        ofiary w grobach sie poniewierali i rodziny ofiar prawnie
        byli zmuszani dla oprawcow podatki uiszczania.Oni Was
        niewolnikami zrobili i zapiepszacie dalej dla mordercow
        utrzymanie.Obudzcie sie to nie moje slowa.Przejrzycie
        na oczeta Wasze,bo Was sowieci zaslepieli i katarakte macie,uszeta tez dobrze przemyjcie od propagandy piaskow
        Karakum pustyni i pustki sowieckiej.
        • Janusz T.   IP
          Szanowny Panie Leszku to sa sprawy morderstwa w ten sposob czynione bardzo szybkie.Kantem dloni czynione
          nie powiem jak i gdzie ale realny i zgon natychmiastowy. Ale zeby to zrobic trzeba byc przyuczony i wycwiczony.
          A my mielismy w komunie do tych walk nauczonych w Legnicy
          w KBWiaku UB.Tam miescila sie szkola ubowcow,pozostalo
          boisko pilkaskie Miedz-Legnica.Budynki tez poniemieckie.
          • Opus Dei   IP
            Szanowni Państwo - x.Stefana N.poznałem będąc starszym ministrantem na Pradze /kościół obok ZOO/.Znany był z tego, że wino mszalne wzmacniał spirytusem. Co dalej to zapytajcie miejscowych, którzy jeszcze go pamiętają. Było czasem bardzo wesoło - aż za wesoło. W \"nagrodę\" m.in. za to został karnie przeniesiony do parafii na \"Powązki\". Do jego rozrywki należąły też karty. Piszcie - mówcie co chcecie ja wiem swoje.

Najczęściej komentowane