/ Forum Referendum w 2009 jeśli "PiS sie uprze"
7  

Referendum w 2009 jeśli "PiS sie uprze"

Dodano 7
Jeżeli PiS "uprze się", że w sprawie wprowadzenia w Polsce euro musi odbyć się referendum, to trzeba je przeprowadzić wiosną 2009 r. - uważa premier Donald Tusk.
  • Jana.   IP
    Rząd,Polityka Polski,jest oczym myslec,rozwazac i przyjmowac warunki dla Panstwa.
    24 miliardy Zlotych dla Przedsiębiorcow unijnych pieniędzy,
    to wielki prezent,ale to dla nich,chociaz oni i tak juz urwali od Panstwa tyle,ze bez mala 500 milionow Zlotych,to
    dlug ludzi za elektrycznosc.Oni tyle urwali kosztem wszystkich po takiej ustawie,tak,oni mają Ustawy...
    Dla rozwinięcia Polski,to dobrze.
    Muszę doniesc,ze ta grupa mafiozna,tak nazwę narazie,ale
    tacy za pomocą,siebie wsadzili nad wszystkimi,i,nad Politykami,ale mozno bylo rozwijac Panstwa jednoczesnie i,
    i oni mieli by to samo,tylko jeszcze więcej.To trzeba przezyc,by rozumiec,co oni narobili dla calego swiata,mafia.
    Jezeli zaczniemy pracowac,to muszę powiadomic ze,Polska będzie wprowadzala legalnie Euro do Polski juz w następnym
    miesiącu od rozpoczęcia dzialalnosci.Decyzja będzie musiala zalezec od Rządu calej Polityki.Euro i tak,będą legalne.
    Ja nie chcę byc rozumniejsza od innych,ja nic nie piszę
    takiego,co nie jest juz napisane na papierze,ale mnie dziwią inne rzeczy,dlaczego milczą ci,co muszą mowic?Ja mowię o utajnieniu i chowaniu,Informacji?Bez wiedzy,czlowiek jest jak slepy kociaczek przez pierwszych dziewięc dni.

Najczęściej komentowane