/ Forum Muzyka do windy
3  

Muzyka do windy

Dodano 3
Gdyby ktoś z zagranicy chciał kupić u nas na pamiątkę polską płytę, ze zdumieniem odkryłby bardzo popularnego w Polsce artystę o imieniu „Rozni" i nazwisku „Wykonawcy". To oczywiście parafraza żartu o...
  • Geminiman   IP
    A pamiętacie co promowało w 30 Tonach składankę \"The Best Smooth Jazz... Ever! vol. 2\" z 2005 roku? Flabby feat. Carla Boni \"Mambo Italiano\". Szczerze, wtedy pierwszy raz w życiu usłyszałem tą nazwę. Szperając w Internecie dowiedziałem się że ten zespół powstał we Włoszech, a piosenka pochodzi on z wydanego w 1998 roku albumu \"Modern Tunes for Everybody\". Kiedy ukazała się ta płyta, to w ogóle nie widziałem tego teledysku w telewizji. To co pokazało 30 Ton, było z jednej strony dobre, a drugiej złe. Dobre że zobaczyłem jakiegoś nieznanego wykonawcę One-Hit Wonder i poszerzyłem swoje horyzonty poznawcze. Złe, że był to odgrzewany kotlet sprzed 7 lat i zajął wysokie 4 miejsce w podsumowaniu rocznym. Autor tego artykułu miał jednak rację że na takich składankach są nieznani Wykonawcy Jednego Przeboju, bo gdyby nie Lista 30 Ton, to by się nigdy o uszy nie obiła nazwa Flabby.

Najczęściej komentowane