/ Forum Polska XXI już w Sejmie
4    

Polska XXI już w Sejmie

Dodano 4
W Sejmie powstaje nowe koło poselskie "Polska XXI", które będzie tworzyć pięciu byłych posłów PiS: Kazimierz M. Ujazdowski, Piotr Krzywicki, Jerzy Polaczek, Lucjan Karasiewicz i Jarosław Sellin.
 4
  • lubiący Wrocław IP
    P.Dudkiewicz nabierze sie na tych pseudo polityków zmieniających klubowe marynarki!
    Niech nie da się wciagnąć w to bagno i wyrzyci to tałatajstwo!
    Bo przegra z kretesem!
    Polak to widzi i już nie da sie nacianąć a i Wrosławianie mogą przyłożyć p. Dudkiewuiczowi jak pokaże że zależy mu na totalnej władzy z byle kim!!!!!
    • jary IP
      Muszę przyznać,że same pszczółki latające z
      kwiatka na kwiatek.Ileż to już parti zaliczyli
      i mam nadzieję iż na tym pozostaną.Każdy obserwator sceny politycznej ma wyrobione zda-nie na temat takich \"jasiów wędrowniczków\".
      Jak nie tu to tam,w końcu może wyborcy dadzą
      się nabrać.Szczególnie Sellin jest bardzo
      aktywny w tych wędrówkach.
      • judea IP
        Świetna nazwa... Był już taki kandydat na prezydenta Białegostoku, który startował z listy wyborczej \"Podlasie XXI\". Obawiam się, że Krzysztof Kononowicz był jednak postacią nietuzinkową i Rafałowi Dutkiewiczowi będzie trudno powtórzyć jego wynik w skali \"Polska XXI\", choć osobiście jego akurat żałuję.
        • jasnowidz IP
          Długo nie musiałem czekać z moją przepowiednią, jeszcze dojdzie P Dorn i Rokita i będzie tak jak mi karty \"powiedziały\" Możecie się Tuskonieroby powoli pakować.

Najczęściej komentowane