/ Forum Tour de Maczek
4  

Tour de Maczek

Dodano 4
Holendrzy i Belgowie zarabiają na polskiej historii
  • skrzat ,nic nie wart   IP
    Elegancie i szyk kultury osobistej w Pani widze. Tradycje trzeba podtrzymywac, i jestem zachwycony obiektywizmem wyrazanym w komentarzach z Brukseli. Zauwazylem na Googla ze Pani wszechobecna bywa wszedzie.Podziwiam wszystko co Pani robi i wszedzie sie udzielajac.Wytrwalosc, zdrowie do pozasdroszczenia Odwazna,smiala,ambitna i mozna co zauwazyle rowniez i bitna.Nie patyczkuje sie wszystko wypowie podobnie jak ja.Posiada Pani wyksztalcenie, wiele lat studiow w Krakowie,pieknym miescie.Poswiecenia wiele lat zycia nauce to jest zawzietosc w dazeniu do wytyczonego celu.
    Tak prawde powiedziawszy,chcialem zasiagnac rady.Moja
    corka 30 lat bedzie miala,studentka wieczna,niezamezna ,chodzi zchlopakami,bo wiem,wiem ze jej sie podobaja. Najgorsze to ze nie chce wychodzic jeszcze za maz.Nie mozemy ze soba przebywac bo awantura na calego. Charakterna,uparta,zawzieta,wszyscy mowia ze taka jak ja,zglupieli.Mowi tata skoncze,to wyjde za maz nie teraz,daj mi spokuj.Co mam robic z tym fantem? mam ich czworo,a problemow cala fure.Kawalerowie 28 i 27 lata, dziewczyn nie maja,w domu spedzaja czas,zglupieli? Dziewczyny jednak lepiej mi sie udaly,ale co z stego, rodzin nawet nie mysla zakladac.Co mam robic zeby to
    towarzystwo naklonic,na zone nie moge liczy bo to lamaga.W ksiazkach zatopiona,daj mi swiety spokuj tak mi odpowiada.RZucic w diabli te towarzystwo,przeniec sie do drugiego domu bo mam w R.I.,co ja mam robic jak tu nie ma z kim rozmawiac.W domu siedze jak na tureckim kazaniu,ich ciagle nie ma.Caly czas po za domem.Nie wiem,nawet,czy bedzie Pani to czytac,ale probuje.Mimo wszysto,to Pania podziwiam,klaniam sie i pozdrawiam.Ps.Bedzie czy nie bedzie odpowiedz,dziekuj.

Najczęściej komentowane