/ Forum Kazimierz swobodny
22    

Kazimierz swobodny

Dodano 22
Polaków nie zbulwersowała zapowiedź rozwodu Kazimierza Marcinkiewicza i jego związek z młodszą kobietą – wynika z sondażu TNS OBOP dla „Wprost”.
 22
  • bez-nazwy   IP
    Pisiaki, pisiaki, pisiaki, mordeczki moje kochane!!! Jeszcze nie tak dawno, kiedy Kazio był marionetką w rękach Jarka, zachłystywaliście się nad nim z zachwytu, a teraz co?! \"Huzia na Józia, bo garbaty!\"? Mnie osobiście bardziej bulwersują uniki pisowskich \"alimenciarzy\", którzy olali nie tylko prawowite, zaślubione przed ołtarzem małżonki, ale i spłodzone przez siebie potomstwo.
    Kazio od momentu, gdy sprzedał się bliźniakom, stał się dla mnie zerem i nawet nie było mi go żal, kiedy dostał kopa! Ale łóżko jest jego prywatną sprawą i dziwię się, że teraz nagle \"obrońcy moralności\" zaczęli zaglądać Kaziowi pod kołdrę. A trzeba było zacząć zaglądać wcześniej... W duszyczkę, kochane pisiaki, w duszyczkę!!!
    • tekla   IP
      Kto by pomyślał że z tego Kazia taki kawał skurczybyka jest?
      • bzzz   IP
        NAZRECZONA JEST LEDWIE PO MATURZE - WIĘC KASA KAZIA TO DLA NIEJ DUŻE KONFITURY. BO SAM KAZIO TO DLA 27 LATKI NIE JEST CIACHO O NIESKORO JEJ TATUŚ JEST Z JEGO POKOLENIA. BIEDNA ZONA KAZIA ONA POŚWIĘCILA JEMU I DZIECIOM NAJLEPSZE LATA. CZY FORS JEJ TO BĘDZIE W STANIE ZREKOMSENSOWĆ????
        • verdi   IP
          A kogo może Pinokio zaskoczyć i zbulwersować?Przecież pajaca każdy traktuje z pobłażaniem!Bo pajac zawsze będzie pajacem )
          • dr faust   IP
            OBOP ludzi pułkownika Kwiatkowskiego w takim samym stopniu jest niebezpieczny dla Polski jak wyborcza maleszki.
            te sondzą obopu to drogi panie redaktorze do LATRYNY !
            • wywyższył się kopiąc leżących i bezbronnych   IP
              Co to za ogólnonarodowe pranie mózgów ??!! Nigdy nie była poruszana kwestia samgo rozwodu Kazia. Normalny człowiek przeprowadza rozwód w swojej prywatnosci i potem prezentuje nową narzeczoną. Upubliczniony eksperyment na żywym organizmie swojej rodziny - czy to przez naiwność, czy przyszłe kożyści czy szantaż budzi obrzydzenie. Równiez hipokryzja pseudo-katolika, który wygłasza swoje świadectwo u Opatów w Tyńcu 8 listopada 2008 na temat wartości chrześcijańskich i życia małżeńskiego.Mam nadzieje, że nigdy nie wróci do polityki, dla mnie Kaziu jest MNIEJ NIŻ ZERO.
              • androsto@gmail.com   IP
                Zgadzam się z argumentem Ze nie zostawia się partnerki w chorobie jak zepsuty sprzęt domowy!Marcinkiewicza czeka ten sam los.Jeśli nie zostanie prezydentem lub przynajmniej premierem to ta karierowiczka zostawi go zaraz jak starego zdartego kapcia.Ale nie wierzę w takie cuda.Jeden cud wystarczy jak wybrano Lecha kaczyńskiego na prezy.....
                • Arleta   IP
                  A czy ON pierwszy ma młodszą...? Ilu z \"rządowców\" jest w związku sakramentalnym? hahahahahah...i wielka cisza była, a teraz takie larum? To nie nowość
                  • M.Urbanski m58wu@aol.com   IP
                    Kazimierz Marcinkliewicz zostal premierem z namaszcenia Jaroslawa Kczynskiego, przedtem nikt o nim nie slyszal, nastepnie uwierzyl we wlasna wielkosc i wychylil sie przed szereg a tego Kaczynski nie mogl mu darowac wic polecial spowrotem sroce pod ogon, a to mial byc prezydentem Warszawy a to znowu bankierem. Wyjechal do Londynu na saksy zeby troche dorobic cho jego kwalifikacje byly zadne, nie mowiac juz o znajomosci jezyka angielskiego. Probowal wrocic do polityki pod sztandarem PO ale PO wcy wykorzystali go w kampaii wyborczej jak dziwke a nastepnie odeslali spowrotem sroce pod ogon. W miedzyczasi poniewaz facet nie byl nieczuly na pokusy znalzal sobie mloda d..e. Maly czlowiek, ktory mial byc do wielkich rzeczy ale mu nie wyszlo.
                    • kanadyjczyk   IP
                      Nie wiem jaki sens ma robienie szumu medialnego w sprawie rozwodu tego pana. Niech sie facet rozwodzi i tyle!
                      • Ryszard   IP
                        kawał menszczyzny. Wielki format taki dupny niedouk. Kto w tej Brytanii jest w stanie go tolerować? Fircyk. Taki był od zawsze. Nikt nie ma szansy zrobić z niego nic więcej niż \"satyry w krótkich majteczkach\". Powinni wsadzić mu jeszcze w kieszeń procę dla fasonu ;-)
                        • _commentator   IP
                          Kazio jaki jest każdy widzi, a nawet POznaje w tym PR-rze czystą PrOstytucję POlityczną. Martwi mnie głuPOta wypranego z POglądów Narodu. Gołym okiem widać działanie \"praczki\" Drzyzga z TVN oraz Adama M. [GW w stanie zapaści]. Ludzie miejcie rozum własny [ PÓki jeszcze można] i myślcie samodzielnie.
                          • celebryt   IP
                            ktoś mu zrobił wielką krzywde robiąc go kiedyś premierem, uwierzył, że jest gwiazdą.Dzisiaj ma parcie na szkło i pewnie gdyby PR-owiec powiedział mu,że powrót do żony da mu 99% poparcia , to by wrócił.A wysyłanie fotek do tabloidów ....brrr
                            • z ABW   IP
                              Zdrada żony to nic,ale Marcinkiwicz \"niby \"pracując sprzedaje informacje o Polsce a miał jako premier dostęp do nich.To już zdrada stanu.
                              • Albion   IP
                                Tylko niezwykłej kulturze osobistej zawdzięcza ten pajac głosy poparcia. Facet jest podły, zero moralne. W czasie kiedy jego żona zmagała się z rakiem on zaczął zabawiać się z młoda panienką. Paniom, które nie widzą w tym nic nagannego proponuję by zastanowiły się co myślały by o swoich partnerach gdyby zawiedli w tak dramatycznym momencie.
                                Sarkozy też się rozwiódł ale to jego żona domagała się rozwodu i żadna choroba ją w tym czasie nie dopadła.
                                • kaska   IP
                                  Ja jestem zbulwersowana jego postawa,Wstyd panie Marcinkiewicz,ta nowa kobieta moglaby byc pana corka--jeszcze raz wstyd mi za pana!!!Co bedzie jak pan zachoruje.Na pewno ta mloda zaraz znajdzie sobie innego,a panu zostanie dom starcow!!!

Najczęściej komentowane