/ Forum Polska mafia sądowa
86  

Polska mafia sądowa

Dodano 86
Josef Fritzl przed austriackim sądem został skazany na dożywocie po czterodniowym procesie. W Polsce podejrzany o pedofilię psycholog Andrzej Samson spędził wprawdzie kilka lat w areszcie, ale umarł jako niewinny. Bo polskie młyny sądowe mielą wolniej niż kościelne.
  • ynak@onet.eu IP
    Przed wydaniem wyroku przez WSA, zwróciłam sie do Rzecznika Praw Obywatelskich, żeby się przyłączył do sprawy, bo wszystko wskazuje na to, że jest ustawiona. Uzasdnienie odmowy było kłamstwem i jeszcze Rzecznik bezczelnie powoływał się na przepisy prawa, które rzekomo tak stanowią. Po wydanym wyroku, sporządzenia skargi kasacyjnej odmówił adwokat i Rzecznik. Wydawało mi się, że skoro adwokat nie musi się podpisać pod skargą do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, to ją napisze. Uczyniłam więc to sama, nie zdając sobie z tego sprawy, że to jest jedna klika.
    Skarga ( 25689/06) została oddalona na posiedzeniu rzekomo trzech sędziów, w tym Polaka.
    Sąd Pierwszej Instancji i Trybunał Sprawiedliwości, chroniąc patologiczne decyzje, wydane przez Komisję Europejską i Komisję Petycji uniemożliwiły mi je zaskarżyć. Nie omieszkałam wyrazić swojego zdania, co sądzę o takim Trybunale. Żeby to wynaturzenie zatuszować, postanowiono wykorzystać Czwartą Sekcję. Otrzymałam od niej pismo bez podpisu, z nadanym numerem sprawy (24128/08), w którym domagała się wypełnienia formularza i dosłania dokumentacji. Sekcja ta nie posiada żadnych uprawnień do tego typu spraw, ale ma atut- oddalając skargę nie musi niczego uzasadnić.
    W Polsce demokratycznej rządzonej przez krętaczy z PO, nie posiadam żadnej możliwości skorzystania z Pełnomocnika na własny koszt. Aby mnie odwieść od dochodzenia sprawiedliwości, nasłano na mnie rządowego gangstera. W kraju, u władzy nie może być partia, która chodzi na krótkiej smyczy sitwy prawniczej!!!

Najczęściej komentowane