/ Forum Polska mafia sądowa
86  

Polska mafia sądowa

Dodano 86
Josef Fritzl przed austriackim sądem został skazany na dożywocie po czterodniowym procesie. W Polsce podejrzany o pedofilię psycholog Andrzej Samson spędził wprawdzie kilka lat w areszcie, ale umarł jako niewinny. Bo polskie młyny sądowe mielą wolniej niż kościelne.
  • ynak@onet.eu IP
    Do Szanownej minister Julii Pitery dostarczyłam dokumentację na oczywiste działania przestępcze prawników. Żebym nie domagała się od niej odpowiedzi, postanowiła mnie zastraszyć, wysyłajšc pismo do mojego przełożonego. Z tego powodu chcę złożyć pozew do sšdu, ale nie mogę natrafić na odważnego adwokata. W dniu 23.11.2009r. zwróciłam się do Rzecznika Praw Obywatelskich o wyznaczenie mi Pełnomocnika na mój koszt. Załšczyłam również pismo, które miało mnie zastraszyć. Wniosek, który wpłynšł do Rzecznika w dniu 25.11.2009r. pozostał bez odzewu. Wiarygodnoœć tego Urzędu jest żadna. Przekonałam się już o tym w 2000 i 2005r. Gdy się wykaże postępowanie przestępcze sędziów, wówczas następuje pozbawienie praw człowieka.
    Porażajšce jest to, że Naczelne Organy Państwa znajdujš się pod butem sitwy prawniczej!!!

Najczęściej komentowane