/ Forum Czeska droga krzyżowa Benedykta XVI
6    

Czeska droga krzyżowa Benedykta XVI

Dodano 6
I Zważywszy na to, że Benedykt XVI nie jest muzykiem, a język czeski przed swoją podróżą nad Wełtawę opanował w takim samym stopniu jak Bono z U2, tournée papieża po Czechach należy uznać za względnie udane. Ojciec Święty dzięki...
 6
  • Łukasz   IP
    Droga Krzyżowa ma 14 stacji, a nie 10.
    • wierzący   IP
      Podobnym ijeszcze gorszym bezbożnym \"błotem\" obrzucano Chrystusa w czasie jego męki, jednak Chrystus żyje już dwa tysące lat i będzie z nami zawsze.Niewierni ,spóbujcie poznać Chrystusa i jego naukę , a zmienicie zdanie i może Pan Bóg wam przebaczy.
      • wierzący   IP
        Podobnym ijeszcze gorszym bezbożnym \"błotem\" obrzucano Chrystusa w czasie jego męki, jednak Chrystus żyje już dwa tysące lat i będzie z nami zawsze.Niewierni spóbujcie poznać Chrystusa i jego naukę , a zmienice zdanie i moę Pan Bóg wam przebaczy.
        • bez-nazwy   IP
          No właśnie jaki on święty i co w ogóle znaczy święty?!Nieskalany,bez grzechu?Kto wymyślił ten termin?!Gdy ostatnio widziałem zdjęcia archiwalne tych apostołów Szatana z Watykanu(kardynałowie)z uniesionymi rękoma sich heil lub heil Hitler witających tą kanalię to pomyślałem sobie Boże ,Krk jest bardziej organizacją przestępczo -zwyrodnialczą jak sądziłem.
          • WIDELEC   IP
            JAKI ON SWIETY OJCIEC TO ZWYKLY PEDAL Z WERMACHTUW W CZERWONYCH BUTACHHOLERNY SKAPLEZNIK -NIEROBOL BEZ HONORU
            • jemioluszkin   IP
              Czechy też mają swoją \"wyborczą\"?

Najczęściej komentowane