/ Forum Karpiniuk: PiS gra wciąż tymi samymi kartami
17  

Karpiniuk: PiS gra wciąż tymi samymi kartami

Dodano 17
Nihil novi - tyle o propozycjach Zespołu Pracy Państwowej PiS ma do powiedzenia Sebastian Karpiniuk. ZPP to osiem grup kierowanych przez czołowych polityków PiS, którzy mają przygotować projekty zmian w prawie, tak aby partia Jarosława Kaczyńskiego po przejęciu władzy miała "szuflady pełne ustaw".
  • Antoni Jazgarz Butrykowski   IP
    Ale niespodzianka, Czcigodny i Przezacny Pan POseł Wyżelowany Wielce Karpiniuk ni z tego ni z owego dał głos z niebytu, w którym od kilku tygodni przebywał. Już się za tym Uczony Wielce Mężem i Jurystą Znakomitym trochę stęskniłem. Niby tylko drugi wicebłazen Platformy (PO Palikocie i Niesiołowskim)a jak go nie ma to :\"I skuczno, i grustno, i nikamu mordy obit\". To co wybełkotał nasz pajac to właściwie nie nadaje się do komentowania i dyskusji. Ot standardowe ględzenie Propagande Ministerium, rozsyłane esemesami przez Arabskiego, tylko wypowiedziane tym specyficznym językiem Karpiniuka i z charakterystycznym akcentem z okolic Sokółki. Podsłuchałem kiedyś taki dialog w sklepie gdzieś na Białostocczyźnie: \" Pani, sledzi so? So! To poproszy dwóch!\" I odtąd jak słyszę wyszukany słowotok Karpiniuka, to widzę tę scenę przed oczami. Ale nie ważne jak, ważne co Karpiniuk mówi. Dzisiaj też niby coś mówił, ale nie bardzo pojąłem, bo nie mówił co mówi. Ot zwyczajna błazenada, żaden ekspert nie chce współpracować z pisem, bo to obciachowe, itp. kwiatki. Placforma oczywiście nie musi się o \"ekspertów\", sami są wystarczająco obciachowi, a za specjalistów robią tam przecież takie geniusze jak onże Karpiniuk, Palikot, Tusk czy Niesiołowski. I chwatit! Takie autorytety nikogo i o nic pytać przecież nie muszą. Sami się obsłużą, sami się wybiorą, sami obiorą Prezydenta. A POtem zaczną nam robić \"jeszcze lepiej\"! Bo teraz \"robią nam tylko dobrze\"! Więc PO co im jakaś konkurencja? Oni przecież i tak wszystko \"wią lepiej\". I koniec! Kropka! Jak mawia ostatnio Geniusz Kaszub.

Najczęściej komentowane