/ Forum Kto myśli za Polaków
6  

Kto myśli za Polaków

Dodano 6
Gdzie powstają idee i rozwiązania, które zadecydują o przyszłości Polski? Kto definiuje polskość? I czy robi to skutecznie? Ostatnie 20 lat walki o nasze dusze i umysły należały do zwanych z angielska think tanków: organizacji łączących badania z popularyzowaniem ich wyników w sposób zrozumiały dla decydentów i wyborców. Dysponują kadrami, lokalami i dużą skutecznością w przebiciu się do mediów i rządzących. W rezultacie to właśnie one w dużym stopniu kształtują obowiązujące poglądy i prawo.
  • gosia IP
    Ta cała Orkiestra to patologia. Wstyd mi, że sama współorganizowałam kiedyś te spędy i dla tego wiem coś o tym. Zastanawiam się jaki kolejny rekord osiągnie ogłupiona młodzież na WOŚPie w wypitym alkoholu, pękniętych prezerwatywach, niechcianych lecz poczętych dzieciach, spłodzonych przez zaćpanych i pijanych młodych ludzi. Ile młodych dziewczyn urodzi nie chciane i upośledzone dzieci? Podobnie jak wiele moich koleżanek ze spędów Owsiaka, które do dziś nie wiedzą kto jest tatusiem ich dziecka. No chyba, że wyskrobią nienarodzone, mając w przyszłości problem bycia upragnioną matką jak ja. Więc światełko jest do piekła a nie do nieba a żebracy zbierający pieniądze na satanistyczny Woodstock pod kościołami katolickimi niech spadają pod lokale SLD, ZNP i PO oraz do Tuska, Napieralskiego, Senyszyn, Palikota itp. Owsiak swoich żebraków nachalnie wciskających czerwone serduszka niech wysyła do ks. Bonieckiego,bp Życimskiego i tzw. księży patriotów, co w PRLu należeli do PZPRu i byli TW SB a dziś go POpierają. Owsiak w stylu Che Guevary, uprawia ordynarną politykę lewacką też na terenie POlskich szkół. Robi to przy wsparciu lewo-liberalnych mediów, oraz nauczycieli z ZNP, ogłupiających uczniów. Podobnie robili w PRLu działacze ZMSu, ZNP i PZPR. Za nasze, publiczne pieniądze POlicja Państwowa i Staż Miejska pilnuje te burdel-imperki udajac, że nic nie widzi. A nadto wszystko Owsiak robi te imperki może po to, aby rozszerzać narko-biznes w polskich szkołach i uczelniach. Chętnie popierają WOŚP dilerzy narkotykowi i lewy szemrany biznes. Łowsiok niech wystąpi więc o wsparcie do Gazety Wyborczej, NIE, Trybuny,POlityki, WSI 24, Polsatu, Super Stacji a także do gangsterów z Pruszkowa i Wołomina, handlujących narkotykami na jego imperkach a nie szuka głupków wśród ludzi wychodzących z kościołów katolickich.

Najczęściej komentowane