/ Forum Lista osób, które leciały prezydenckim Tu-154
53    

Lista osób, które leciały prezydenckim Tu-154

Dodano 53
Lista pasażerów samolotu rządowego TU-154 M lecącego z oficjalną delegacją do Katynia - podana w sobotę przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.
 53
  • bez-nazwy IP
    TRAGICZNY WYPADEK TUPOLEWA W KATASTROFIE ZGINOŁ PREZYDENT
    LECH KACZYŃSKI I JEGO ŻONA MARIA KACZYŃSKA TRYMNY ZOSTANĄ NA WAWELU
    • Gość IP
      Trzeba było dodac jeszcze liste tych , ktorzy nie polecieli . Byli wśrod nich Min ON B.Klich, gen Jaruzelski, ambasador rosyjski w Polsce,czwarty przedstaw wyznania religijnego i jeszcze kilka innych ciekawych nazwizk (poza dziennikarzami) i zapytac ich co takiego pilnego przeszkodzilo im leciec ?
      • wojtek IP
        Byleś wspaniałym prezydentem już nie  będzie lepszych od  Ciebie
        • Marek Krzymien IP
          \"takze 8 czlonkow zalogi\" Czy oni to nie ludzie? Nie maja nazwisk?
          • Gosc IP
            Dlaczego Dariusz Michalowski wymieniony jest na koncu listy? Ktos wie?
            • andrzejbaransky@gmail.com IP
              przepraszam za CHONOR przez ch jakoś mi się tak napisało!!!!!!!!!!
              • andrzejbaransky@gmail.com IP
                wszyscy którzy bluznią jesteśćie chorzy obleśni,jesteście ludzmi którzy nie mają pojęcia co to znaczy kochać swój kraj,flage i godło,,,wy moj rodacy polacy powinniście być dumni ze wasi dziadowie walczyli o kraj,ze mozecie mówić po polsku,ze plynie w was słowiańska krew!!!powinniście wiedzieć z kart histori co znaczy nie mieć państwa,mowy i kultury,zrozumcie ludzie że kraj pochodzenie i wolność to największe cnoty człowieka!!a ci co mają to w zadku są obleśni!nieważne czy ktoś szanował LECHA KACZYŃSKIEGOczy nie nalezy mu się chołd i oddanie chonoru,dlatego ze był i zawsze będzie naszym prezydentem,rodakiem,polakiem!!!!a przedewszystkim patryjotą,,,tej cnoty brak wielu polakom,właśnie tym co piszą głupoty na tym blogu!!!i uwazją sie za fajnych i luzackich!!!!!ludzie zrozumcie ze polska,polacy,godło,flaga i krew przelana za nasz kraj to poświęcenie i duma,a prezydent jest tego odzwierciedleniem,głową i muzgiem,szefem..............
                CHWAŁA LUDZIĄ CO ZGINELI ZA OJCZYZNE,,CHWAŁA CI PREZYDĘCIE I NAJWIĘKSZE KONDOLENCIE DLA RODZIN LUDZI CO ZGINELI W WYPADKU,CHWAŁA CI PREZYDĘCIE LECHU KACZYŃSKI WIELKI PATRYJOT!!!!!!!!!!!!
                • tłumacz IP
                  Naziści i Alkajda zmówili się i cenzurują Internet z wpisów oskarżających waszego wielkiego Prezydenta o spowodowanie katastrofy.
                  \"To wina Kaczynskiego ! Postawił na swoim a pilot\" - Fakty w ...10 Kwi 2010 ... PL - nie mial odwagi jak ten nad Gruzją aby mu pokazać kto rządzi w ... Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt ...
                  fakty.interia.pl/.../lech-kaczynski.../komentarze,1462894,,29562275 - 7 godz. temu

Przykro nam, ale strona o podanym adresie nie istnieje.
                  Prawdopodobnie wpisany przez Ciebie adres strony jest niewłaściwy.

Możesz wybrać z linków poniżej i zapoznać się z zasobami serwisu Fakty.
                  • SZYDLowska IP
                    wyrazy współczucia dla wszystkich rodzin zmarłych.Dodam kilka uwag ;;od dawna powinien być wymieniony samolot rządowy,brak rozsądku wszyscy politycy i Prezydent w jednym samolocie,nie mogę wypowiadać się o wypadku ponieważ jaka była przyczyna wyjaśnią eksperci,nie zgadzam się z homilią Dziwisza i innych księży wszystkie wypadki tragedie nie mają nic wspólnego z Bogiem,to zwykłe nadużycie.Nie ma w całym wszechświecie nikogo idealnego.żyjemy szybko i ryzykownie.Tak na marginesie za dużo osób wybrało się na uroczystości do Katynia i wszystko miało wymiar religijny.Czy wszędzie muszą być księża to wstrętne brak szacunku dla niewierzących w Katyniu zamordowany został brat mojej mamy ,z całej żyjącej rodziny zostałam sama na tablicach w Katyniu nie ma nawet nazwiska.
                    • PISIOR IP
                      Szok, niepowetowana strata dla nas. Pokoj Ich dusza. Powinnismy sprowadzic prochy pomordowanych przez ruskich do Polski, lub przywrocic historyczne granice Polski.
                      • bez-nazwy IP
                        Tym,którzy odeszli z padołu łez nic to. Na Boskim sądzie będą mogli mocni duchem zrobić tu na ziemi więcej niżli w powłokach cielesnych.Nikt nie umiera do końca.pamiętam co mówił Jan Paweł 2-;Nie do końca umrę;Taka myśl nasunęła mi się,że ten tragiczny koniec tylu znakomitych umysłów może stać się początkiem dużej sprawy,bo jakiż śmiertelnik zna Boskie plany.Rosyjskie władze,media,ludzie rosyjscy zachowali się godnie,wręcz uroczyście w tej niesamowitej sytuacji warto to przemyśleć i wykorzystać w dobrej wierze.Mądry polityk patriota i mocny człowiek by tego nie popuścił.Wierzę,że jest taki Polak,który będzie godny miana prezydenta wszystkich Polaków.
                        Z Bogiem panowie prezydentowie świat was zna i nie zapomni.RIP.
                        • stiv.gritsuk@yandex.ru IP
                          Niestety nie bardzo dobrze rozmawiam po Polsku. Ale chcę od siebie, swojej rodziny i moich przyjaców złożyć kondolencje rodzinom i wcale wszystkim POLAKOM!!! Naprawde bardzo żal wszystkich!
                          Sergiusz (Białoruś, Minsk)
                          • E.R.z Niemiec IP
                            Mego Ojca zamordowali rosjanie w Katyniu.Mieszkam od lat
                            45 w Niemczech.Jestem zdeprymowana wypowiedziami polakow mieszkajacych w Ojczyznie.Tyle nienawisci,brzydkich,prymi
                            tywnych wypowiedzi nigdzie poza polskim Forum jeszcze nie 
                            czytalam.Dlaczego polacy wydaja o sobie taka haniebna
                            wizytöwke ??To jest jasne,nie musimy nikogo kochac,nie
                            musimy polskich polityköw akceptowac,ale nie powinnismy
                            ich po smierci obrzucac blotem.Ja powiem Wam szczerze,ze
                            wstyd mnie ogarnia za tych ludzi,ktörzy takie komentarze
                            pisza.Jakie to szczescie,ze obcokrajowcy nie rozumia po
                            polsku.WSTYD I HANBA .Ja znalam innych polaköw przed 45
                            laty nikt nie uzywal takich wyrazöw.Wtedy byla jeszcze kul
                            tura w naszym narodzie.
                            • Tyszczuk Adr. IP
                              czy nie uważacie że to przeznaczenie !?!? popatrzcie na śmierć Katyńską, śmierć papieża, i śmierć prezydenta i innych. ZBIEG OKOLICZNOŚCI !?!? CZY MOŻE JEDNAK COŚ INNEGO !?!? możecie wyśmiać ten komentarz ale mam rację!!!
                              • ryszard001@wp.pl IP
                                SWINIA NIEMA NIEDZIELI,SWIAT CZY ZALOBY BO TEGO NIE POJMUJE ZNA TYLKO CHLEW I KORYTO.TO TAK JEST JAK SIE WIEPRZKI Z CHLEWA UWOLNIA,ZAFAJDANY PLAC,OGROD,ULICA I KRAJ. W KONCU NA CO POZWALAMY TO I MAMY .TO PRZESTROGA DLA NAS I POTOMNYCH ABY SWINIE OSTALY W CHLEWIE BO TO WLASCIWE ICH MIEJSCE A NIE PRZY STOLE!
                                • smutna IP
                                  gorsza tragedia nie mogła spotkać narodu polskiego ;(((( zginął kwiat polskiej elity ;((( sami najmądrzejsi i najważniejsi ludzie ;((( i to w 70 lat po mordzie katyńskim ;((( niewyobrażalna tragedia dla narodu ;(((
                                  • polak IP
                                    MIALA BYC FETA NA 10 TYS.I NASTEPNE 4 LATA PREZYDENTURY,NIECH TO BEDZIE PRZESTROGA DLA INNYCH!!!CZLOWIEK MYSLI PAN BOG KRESLI...
                                    • jaga474 IP
                                      Zgineli najlepsi ,patrioci,niezastąpieni !!!!!!!!!!!!!!!!!.Cześć ich pamięci....To jest strata nie do odtworzenia.Takich ludzi Polska już nie bądzie miała.
                                      • Marketa IP
                                        To WIELKA ŻAŁOBA NARODOWA a wy tu takie głupoty piszecie.Ciekawe jakby ktoś od was z rodziny leciał w tym samolocie i zginął też byście mieli to w duie.Opamiętajcie się!
                                        • nie-ludzie IP
                                          ci którzy nie mają współczucia i szacunku dla tej tragedii, to nie-ludzie i nie-Polacy, a bydlaki. To nie ostatnia tragedia - dopóki Polacy nie opamiętają się, nie zjednoczą i nie zaczną wyciągać wniosków z takich wydarzeń, będzie ich więcej.
                                          • polak IP
                                            szczeże mam to gdzieś !!!już homarów jeść nie będąi sraliw stołek z mojego punktu widzenia i tak nic nie zrobili dla polski ludzie klepią biede a ci w najlepszych lokalach jedli obiady za 600 zł a biedni nie naja co niektórzy na miesiąc takiej kasy i mają wielodzietną rodzine tak ze mam to w d.... takie mam zdanie na ten temat bedą następni zlodzieje wiec martwić się możemy tym że następni nas będą okradać
                                            • bez-nazwy IP
                                              SZKODA LUDZI
                                              • paulooooooooooooooooooo IP
                                                Niech rządzi KWAŚNIEWSKI-NA PREZYDENTA
                                                • Polka IP
                                                  Ja tam się nie przejmuje-zginął bo ktoś tak chciał i go kropnęli z ważnymi osobami.A teraz dadzą następnego złodzieja który będzie okradał nas,a nami się martwił jak bieda nas dopadła.Nie okradał nas w żywe oczy i Tusk robi to samo
                                                  • Ewa-Maria IP
                                                    Ludzie! Opamietajcie sie!!!!!!Przezyjcie godnie ta tragedie
                                                    • pati IP
                                                      Ludzie jak możecie pisać takie bzdury, to jest tragedia nas wszystkich..dlaczego jest w was takie okrucieństwa? kaczyzm umarł..co ty człowieku piszesz...Mimo że nie popierałam polityki prezydenta to w tym momencie jest dla mnie najmniej ważne..Tam zgineli nasi rodacy..zejdź na ziemie człowieku
                                                      • szerszen@poczta.wprost.pl IP
                                                        A prosilem Pana - Panie Prezydencie (na tym Forum), zeby Pan tam nie lecial. To \"towarzystwo\" nie bylo godne Pana goscic. Stalo sie ... WIECZNY POKOJ.
                                                        • bez-nazwy IP
                                                          nie uwierzę w  przypadek , to  jest drugi Giblartal . PO pozbyło się wszystkich !!
                                                          • jary IP
                                                            Nieraz aby Naród się opamiętał,Bóg wymaga nieraz ofiar.Te ofiary to elita polskiego Narodu,która rękami wrogów nie tylko Pana Prezydenta ale i polskiego Narodu została jednym uderzeniem odsunięta na zawsze.Myslę,iż Naród polski wyciągnie z tej tragedi odpowiednie wnioski i w
                                                            końcu zrobi porządek na swoim podwórku.Niech nie mylą
                                                            łzy w oczach największych wrogów.To są łzy szczęścia,
                                                            które napewno nie przyniosą im zadowolenia.
                                                            • Topbee IP
                                                              Teraz PO będzie rządzić jak PZPR.

Najczęściej komentowane