/ Forum Wybrałem! Nie idę na wybory
5  

Wybrałem! Nie idę na wybory

Dodano 5
Od kilkudziesięciu lat patrzę na Polskę jak na niezwykłe zjawisko atmosferyczne. Jak na zorzę, tęczę i huragan jednocześnie. Jest to dla mnie obraz fascynujący i niepojęty. Kiedyś się go bałem, teraz mnie hipnotyzuje.
  • TW   IP
    Wielce Szanowny Panie Hołdys - przeczytałem tylko ten zamieszczony fragment pańskiego felietonu i powiem, że na tej podstawie już całkowicie z Panem się zgadzam. Przysłowia są mądrością narodu. Prawica gryzie się z prawicą czyli katolik z katolikiem. Złośliwcy mówią, że Polak mądry po szkodzie. Pan Konwicki powiedział, że  Polsce zagrażają sami Polacy. Kiedyś dawno w Radiu Wolna Europa /oj miałem co słuchać tego wodolejstwa dla maluczkich/ powiedziano, że Polacy wiedzą czego nie chcą ale nie wiedzą jak do tego dojść. Teraz idą już we własnym domu i g...no. W 80 r. powiedziałem, że cała ta \"S\" to lesery, głąby itp. zostałem wtedy ich wrogiem obrazili się. Dzisiaj gdy rozmawiamy odpwiadją \"a myśmy nie wiedzieli a miało być inaczej\". Odpowiadam trzeba było słuchać i myśleć. To jest tak jak prosty wkrętak zostaje prezydentem. Koniec tego kraju - podkreślam tego kraju, już niestety blisko i nie pomoże nawet ta pani zawsze dziewica.

Najczęściej komentowane