/ Forum Zgłaszają się kolejni kandydaci na prezydentów miast
4  

Zgłaszają się kolejni kandydaci na prezydentów miast

Dodano 4
Jacek Majchrowski i Stanisław Kracik w Krakowie, Hanna Gronkiewicz-Waltz w Warszawie, Paweł Adamowicz w Gdańsku, Rafał Dutkiewicz i Jacek Uczkiewicz we Wrocławiu, Tadeusz Truskolaski w Białymstoku - to już pewni kandydaci na prezydentów miast w tegorocznych wyborach samorządowych. Lista nie jest pełna, bo partie w bardzo wielu przypadkach nie podjęły jeszcze decyzji, kogo wystawić do walki o prezydenturę.
  • kowalaleksander@yahoo.com   IP
    Aleksander Kowal 16.10.2010
    2507 Westover
    N.Riverside ,IL 60546
    U.S
    kowalaleksander@yahoo.com

PROKURATURA REJONOWA
    W RZESZOWIE

ZGLOSZENIE POPELNIENIA PRZESTEPSTWA

Realizując społeczny obowiązek zawiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu zawarty w art. 304 § l k.p.k. jednoczesnie bedac ofiara tego przestepstwa, niniejszym zawiadamiam o popelnieniu przestepstwa przez Prezydenta Miasta Rzeszowa ,oraz Biuro Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa.

UZASADNIENIE

Podczas zalatwiania formalnosci w Biurze Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa, odnalazlem w aktach tego biura sfalszowany dokument z data zlozenia w tym biurze 20.12.2004r.Z dokumentu tego wynikalo, ze zostalo sporzadzone przez inna osobe moje oswiadczenie woli ,dotyczace przekazania jej najmu mojego lokalu uzytkowego i zostal podrobiony moj podpis.
    Oficialnym pismem z dn.03.02.2005r.powiadomilem o powyzszym B.G.M. Miasta Rzeszowa,z prosba o zgodne z prawem i obowiazkiem zgloszenie tego czynu organom scigania.
    Pismem z dn.30.03.2005r.BGM.VII.71440/107/05, ktore bylo odpowiedzia na moja interwencje z dn.01.03.2005r. zastepca dyrektora B.G.M. M.Rz. Aleksander Nowosad powiadomil mnie,ze biuro nie dopelnilo obowiazku zgloszenia przestepstwa, a wrecz przeciwnie bazujac na podrobionym dokumencie przekazalo w/w lokal jego tworcy ,w dniu kiedy dokonalem powiadomienia biura o jego nieautentycznosci.Czyn ten byl zlamaniem prawa, polegajacym na :
    - niedopelnieniu obowiazku zgloszenia...

Najczęściej komentowane