/ Forum Winny jest Miś Uszatek!
6    

Winny jest Miś Uszatek!

Dodano 6
Opis: Miś Uszatek w dobrze znanym nam pokoju kładzie się do łóżka. Jego piżama jest oczywiście idealnie wyprasowana. Jak zwykle w tej sytuacji Miś przekazuje całemu narodowi Ważną Wskazówkę.
 6
  • Koralgol Miś   IP
    Dobre. Jak zwykle ironiczne i zabawne
    • krystian Legierski Mariusz Cechowski   IP
      Straciłem wszystki!!!KRYSTIAN LEGIERSKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE MNIE KLUB M25 NA MIŃSKIEJ W WARSZAWIE. WZIĄŁEM POŻYCZKĘ BANKOWĄ NA SWOJE MIESZKANIA,INWESTUJĄC JE W KLUB M25,TAKŻE I SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ FIZYCZNĄ. PO ZAINWESTOWANIU JUŻ WRZYSTKICH MOICH PIENIĘDZY ,LEGIERSKI MÓJ PRAWNY WSPÓLNIK ZA POMOCĄ SWOICH GORYLI I KRUCZKÓW PRAWNYCH,USUNĄ MNIE SIŁĄ ZE SPÓŁKI,BEZ GROSZA ZWROTU MOICH WKŁADÓW FINANSOWYCH.OBECNIE JESTEM CZŁOWIEKIEM BEZDOMNYM ,ZRUJNOWANYM PSYCHICZNIE I BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I Z DŁUGAMI . OBDUKCJE LEKARZA SĄDOWEGO ZAGINEŁY W SĄDZIE. CZY BĘDĄC BYŁYM WYCHOWANKIEM DOMU DZIECKA,MAM JAKĄKOLWIEK SZANSĘ W WALCE Z PRAWNIKIEM KRYSTIANEM LEGIERSKIM,KTÓRY MA ZNAJOMOŚCI WE WSZELKICH INSTYTUCJACH PRAWA?! CZY TAKA OSOBA JAK LEGIERSKI POWINNA SPRAWIAĆ FUNKCJE SPOŁECZNE? CZY LUDZIE KTÓRYM JEST CIĘŻKO UDOWODNIĆ ICH ZŁO,DALEJ BĘDĄ KORZYSTAĆ Z OWOCÓW NIEPRAWOŚCI KTÓRE POPEŁNILI? WCHODZI NOWAUSTAWA O NĘKANIU. CZY TO JEST NĘKANIE,CZY MOJE WOŁANIE O POMOC? DLA KAŻDEGO TO COŚ INNEGO ZNACZY. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKĄ MASZ POZYCJĘ SPOŁECZNĄ. KRYSTIAN LEGIERSKI ILE BĘDZIE JESZCZE OFIAR?! Podp. Mariusz Cechowski
      • XX   IP
        Poseł Palikot powinien zostać wicepremierem albo szefem dyplomacji i reprezentować Polskę na forum światowym. Najlepiej w dresie.
        • cywil   IP
          cwaniaczek w okularach. Pocałuj Bronka twojego idola.pożycz wibrator od palikota
          • prawdziwy merlin   IP
            Drogi Grzesku oczekuje teraz bajeczki o Brudzinskim.
            Mysle jeszcze, ze Mis Uszatek jest bardzo grzeczny i podziekuje Palikotowi za wystapienie z niektorymi rekwizytami, co byc moze zapobieglo zagladaniu, przez niektorych niegrzecznych chlopcow w policyjnych mundurkach, dziewczynkom pod sukienki. Czy moze jest to dla Misia mniej wazne?
            • m.plater@gazeta.pl   IP
              Słuchaj cwaniaczku,
              polityka to powazna sprawa.
              To jest historia i nasza przyszłośc.
              Komentowanie polityki wymaga wiedzy.
              Twoje żałosne podejście nie jest już nawet zabawne.
              Idz pisac bajki dla dzieci.

Najczęściej komentowane