/ Forum Hołownia: sprofanowano i splugawiono krzyż

Hołownia: sprofanowano i splugawiono krzyż

Dodano 462
– Nie mówmy o tych ludziach „obrońcy krzyża”, oni go dziś sprofanowali – stwierdził w TVN24 Szymon Hołownia z religia.tv. – Swoje dołożył też PiS, który na symbolu religijnym pichci jakieś polityczne danie – dodał.
  • roberto   IP
    MON już udzieliło zgody – dodał Ewsiejenkow. Polska wojskowa prokuratura, zażądała od rosyjskiej, informacji na temat stanu lotniska przed katastrofą. POLSCY ŚLEDCZY CHCĄ WIEDZIEĆ, JAKI SPRZĘT ROSJANIE USTAWILI, NA LOTNISKU 7 KWIETNIA, GDY LĄDOWALI TAM TUSK I PUTIN I DLACZEGO TYCH URZĄDZEŃ NIE BYŁO NA LOTNISKU, CZY NIE DZIAŁAŁY, 10 KWIETNIA ! DO DZISIAJ NASZ WNIOSEK, NIE ZOSTAŁ ZREALIZOWANY MÓWI PŁK. ZBIGNIEW RZEPA, rzecznik prasowy Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Znana rosyjska, niezależna, dziennikarka i komentatorka Julia Łatynina napisała m.inn. w \"Moscow Times\", a w rozmowie z korespondentem RMF FM Przemysławem Marcem powiedziała, że o ile wizyta Tuska była przygotowana, to wizytę prezydenta Kaczyńskiego rosyjskie władze traktowały jak zbędną. Kiedy 7 kwietnia Putin i Tusk przylatywali, na miejsce przywieziono specjalne radiolokacyjne przyrządy. Ponieważ nie było śladu takich urządzeń, gdy przylatywał Kaczyński, to oznacza, że je zabrano - powiedziała Łatynina. \"Otwarcie mówiąc ja nie potrafię sobie wyobrazić naszego premiera, który ląduje na starym lotnisku wojskowym, na którym niczego nie przygotowano. W takiej sytuacji łatwiej przylecieć śmigłowcem lub przyjechać z Moskwy. Ta sprawa wydaje mi się bardzo ważna dla śledztwa\" - zaznaczyła.. Źródłem informacji mieli być piloci znający procedury lotów rosyjskiego premiera. GDYBY LOT PREZYDENTA BYŁ WŁAŚCIWIE PRZYGOTOWANY I ZABEZPIECZANY PRZEZ POLSKIE SŁUŻBY PODLEGŁE PREMIEROWI DONALDOWI TUSKOWI A LOTNISKO W SMOLEŃSKU I JEGO URZĄDZENIA WCZEŚNIEJ SPRAWDZONE I PILNOWANE DO CHWILI WYLĄDOWANIA SAMOLOTU, NIE BYŁOBY TYCH PROBLEMÓW I WSZYSTKO BYŁOBY WIADOME. Być może odpowiedzi uda się poznać po 17 sierpnia – tego dnia Krzysztof Parulski, naczelny prokurator wojskowy, ma w Moskwie odebrać kolejne tomy akt rosyjskiego śledztwa. Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Najczęściej komentowane