/ Forum Bestia i piękna
2  

Bestia i piękna

Dodano 2
To nie może być Ania – sapnął Andrzej Lepper, kiedy wiosną zobaczył odmienioną Annę Kalatę. Chudsza o kilkadziesiąt kilogramów, świetnie uczesana i modnie ubrana była minister pracy bryluje i tańczy z gwiazdami.
  • jankot IP
    Z zażenowaniem przeczytałem ten artykuł. O ile mogę zrozumieć, że pisemka dla kobiet inteligentnych inaczej umieszczają panią Kalatę na okładce pod hasłem \"kup, a dowiesz się, jak osiągnąć podobny efekt\", to nie spodziewałem się, iż \"Wprost\", tygodnik z nieco wyższej półki, przyłączy się do wątpliwej etycznie akcji promowania tej osoby.

Czy szanowni Redaktorzy mają tak krótką pamięć i zapomnieli już, kim jest ta kobieta? Co to za eufemizm: \"za pieniądze ministerstwa zatrudniła wizażystkę\"? Co to są \"pieniądze ministerstwa\"? Czyżby pracownicy tejże instytucji zakupili działkę i sprzedawali uprawiane na niej warzywa? Bo o ile mi wiadomo, chodziło o pieniądze PODATNIKÓW.

A może by tak szanowna Autorka przypomniała czytelnikom, jak to pani Kalata \"załatwiła\" sobie w PZU \"należne odszkodowanie\" w wysokości blisko półtora miliona złotych? Na pewno przeczytają z zainteresowaniem, zwłaszcza powodzianie, którzy muszą teraz walczyć z PZU o każdy grosz, bo dla nich już nie wystarczyło...

Czego można się spodziewać po kolejnych ekipach polityków, jeśli kogoś takiego lansuje się jako gwiazdę? Podejrzewam, że szanowna Autorka po prostu napisała ten kawałek na zamówienie wydawcy książki, w której pani Kalata piórem ghostwriterki będzie przekonywać kobiety inteligentne inaczej, że implanty dentystyczne wyrosły jej same na skutek diety owocowo-warzywnej. Wstydź się, \"Wproście\", wstydź!

Najczęściej komentowane