/ Forum Tusk o pakiecie ustaw zdrowotnych: pacjent jest dla nas najważniejszy
18    

Tusk o pakiecie ustaw zdrowotnych: pacjent jest dla nas najważniejszy

Dodano 18
Premier Donald Tusk poinformował, że rząd przyjął pakiet ustaw zdrowotnych. Przewidują one m.in., że samorządy, które nie przekształcą szpitali w spółki, będą musiały spłacać ich długi - ceny i marże leków finansowanych przez NFZ będą ustalane urzędowo. W pakiecie nie ma ustawy o dobrowolnych dodatkowych ubezpieczeniach zdrowotnych.
 18
  • helena   IP
    a ja mam pytanie co sie stanie ze sprzętem zakupionym przez owsiaka /czyli społeczeństwo/ w tych spółkach? porada dla rządzących...ci lekarze bez stażu i egzaminu powinni leczyć emerytów,rencistów i bezrobotnych a będzie rozwiązana sprawa finansowa ZUSu...bo rozumiem że lita to będzie się leczyła nadal u profesorów z egzaminami!!!!!!!!
    • dajer   IP
      szybki jak Donaldinio, trzy lata otwiera jedną szufladę .
      Przypominam jesteś jak \" Mniej niż zero \" kłamczuszek bez HONORU. Praca Cię boli , idz pograj w piłeczkę i znów POobiecuj.Może jakiś wyjazd egzotyczny, przecież miałeś mecz u waltera, zmęczony jesteś zakwasy masz. A tamci ludzie po POWODZI niech sobie radzą, w Polsce nie ma Zimy POradzą sobie.
      • bez-nazwy   IP
        A hrabia na spotkaniu ze studentami jeszcze lepsze jaja sobie robił bo tak dobrze jak obecnie to nigdy nie było
        • N&J   IP
          Skrócenie nauki, likwidacja stażu i wszystkie inne ułatwienia to GROZA!!!. Niedługo w następnej dziedzinie znajdziemy się na szarym końcu nie tylko w Europie.
          Uciekaj dopóki jesteś zdrów i żyw.
          • Majster Klepka   IP
            Ja sie zapytywuje, czy koszty transplantacji teczek dla choloty platformianej beda POkrywane przez skarb panstwa ?
            • PISIOR jak noga Bufetowej   IP
              Staly element platformianej kampanii wyborczej. Obiecanki cacanki a glupiemu stoi.
              • As   IP
                Nie bardzo rozumiem dlaczego od lat problem lecznictwa nie może być rozwiązany, rządy SLD i PiS nie dały rady, rząd PO drebcze w miejscu. I każdy chce być orginalny. Tylko po co? Dlaczego nie czerpiemy z przykładów już sprawdzonych? Systemy w Niemczech, Holandii czy Szwecji są może nie idealne, ale funkcjonują od lat . Może więc i u nas.....
                • Majster Klepka   IP
                  Przerabiam platformiana cholote na INTELIGENTOW. Tanio !!!
                  • bez-nazwy   IP
                    Oglądałem przemówienie w telewizji i nagle,co jest w mordę-myślę sobie,3D nie mam a nos premiera zaczął się powoli wydłużać.Skąd ta zmiana lecz słyszę ust Tuska że administratorów naszego majątku będziemy karać.A to dlatego
                    • Kolo Zamachowe Platformy   IP
                      Serdeczna prosba do platformianej choloty; Napiszcie jakies bezecenstwa na Jarka, bo inaczej cenzor szybko usunie temat.
                      • PISIOR jak Kolumna Zygmunta   IP
                        Chcemy uczciwego sledztwea w sprawie katastrofy, lecz widze, ze zadamy za wiele jak na Republike Kartofflana w Europie Wschodniej.
                        • PISIOR jak komin Batorego   IP
                          POLSKA DLA POLAKOW, LAJBA DLA LAJDAKOW !!!! (i za Odre)

Najczęściej komentowane