/ Forum "Asia, Asia". Ostatnie słowa z pokładu Tu-154

"Asia, Asia". Ostatnie słowa z pokładu Tu-154

Dodano 434
Tylko u nas: z 57 tomów akt śledztwa smoleńskiego, które zdobył "Wprost", wynika, że poseł PSL Leszek Deptuła w momencie katastrofy dzwonił do swojej żony. Jej relacja złożona w prokuraturze jest poruszająca.
  • Polonus   IP
    Co do Komorowskiego, jest na "niezależnej " takie długie opracowanie z dokumentami podpisanymi przez Komorowskiego, zapewne tego szukał w pałacu prezydenckim , chociaż nie było jeszcze potwierdzenia o śmierci prezydenta. Kto tak robi? Wrzućcie sobie hasło a poczytacie, i choć tysiace razy ten zapisł znikał nadal on istnieje, mam go na forum RM. Bo właśnie w przygotowaniu jest cała prawda o tej katastrofie, tam należy szukac i zleceniodawców i wykonawców. Zadałem pytania o agencie T (Turowski), zadałem i może któryś z tych dupków potrafi mi odpowiedzieć, dlaczego i KTO odwiesił i powołał do służby wywalonego agenta, będącego w Moskwie!!! T. Arabski miał na to zbyt małą władzę, dlaczego odpowiedzialni zostali awansowani i za co? Za zacieranie sladów? No i dlaczego samolot rozpadł się w powietrzu, choć mógł pościnać drzewa i wbić się w ziemię...lub spróbujcie na 4m wysokości obrucić samolot! To cud nad cudeńka....Ale cóż mamy? tylko kopie i wiarę że rosjanie nam to nalezycie zrobili, bo anijednego dowodu nie posiadamy. Takie sledztwo to można było somalijczykom powierzyć, rezultat być moze byłby lepszy.
    Dlatego wiem ze pupy niektórych się już czytając co piszę, już się pocą, a ja wiem tylko że są "godniejsi" odemnie co czekają tylko na lepszy układ i zatrzęsą całym tym gmachem obłudy i kłamstwa. na razie Niemcy starają się Rosjan chronić i bronić, (Nordstrom 2 budują pomimo sakcji) czym osmieszają wogóle cały zamiar EU.

Najczęściej komentowane