/ Forum Obywatel Bałtroczyk
15    

Obywatel Bałtroczyk

Dodano 15
Rolnik z Warmii nagrał się i puścił w radiu apel o niewybieranie skompromitowanego byłego prezydenta Olsztyna. Tak się zdarzyło po raz pierwszy w Polsce. I po raz pierwszy Bałtroczyk nie żartował.
 15
  • A fe PO   IP
    Co za radość mnie opanowała,gdy usłyszałam ,że pan Bartłoczyk publicznie potępił tego zboczeńca Małkowskiego.Skutek jest znany i też bardzo się cieszę.Jednak co do autora tego artykułu,to mam wrażenie,że raczej potępił pana Bartłoczyka.
    Szkoda,że w Sopocie nikt nie odważył się na krytykę Karnowskiego z siedmioma zarzutami prokuratorskimi.Za to sam Przewodniczący PE Buzek wsparł skorumpowanego urzędnika ,żeby nadal mógł być korumpowany.To się nazywa majestat i powaga urzędnicza.Gratuluję.
    • Wroc   IP
      Jakie wartości są podkreślane najczęściej w tekstach pisanych przez tego pana?
      Czy pan Najsztub podkreślał wartości patriotyczne?
      Czy był/jest dziennikarzem profesjonalnym?

Ktoś mi napisał, że jest przekonany o niedorozwoju wychowawczym pana Najsztuba, pana Lisa i .... (oj lista długa )odziedziczonym po przodkach!
      Czy to jest prawda?
      Częściej chciałbym móc przeczytać teksty, które mówią nam o patriotyźmie niż przypominaniu jak potrafimy być narodem kłótliwym.
      A może drodzy nam \"pismacy\" nie potrafią pisać do ludzi nie dzieląc ich na takich czy owakich wywołując w ten sposób wojenki małe i duże.
      Jakimi ci ludzie są obywatelami kraju w ocenie publiczności? Czy ktoś kiedyś się pokusił informację zwrotną na swój temat?
      Pozdrawiam wszystkich serdecznych ludzi
      • cadyk z Radomska   IP
        Zajrzałem zobaczyć czy ten przejęty prze UBekistan tytuł już padł. Jeszcze dyszy gadzina !
        • betti   IP
          Panie Najsztub myślałam ,że będzie pan nie zależneym uczciwym dziennikarzem, a kończy pan jako lew salonowy bez charakteru.
          • łobuzerka   IP
            Ten bydlak przegrał i to jest ważne. A Bałtroczyk, no cóż ślubu nie ma, dzieci nieślubne ma, sodoma i ta druga. Każdy robi to, co najlepiej umie. A Piotrek najlepiej z kogoś lubi się ponabijać, chociaż samokrytykę też uprawia, sama słyszałam.
            • palipies   IP
              A może by tak zapytać P. Bałtroczyka jak nabył te swoje rolne nieruchomości, młyn i co tam jeszcze? Tu, u nas w Olsztynie, tzw. środowisko kpi sobie z kiepskiego błazna i zazdrości, że zrobił sobie za darmo reklamę. Fakt, o Piotrusiu już zapomina się. Ciekawe, czy P. starczy flaszek na te długie zimowe wieczory?
              • kik   IP
                Pamiętacie kiedy Najsztub wjechał na drzwiach od lodówki generała Smolarka do salonów warszawki.
                • inka   IP
                  puszcza się bąki a  nie nagrania
                  • wykształcony   IP
                    Wprost to obciachowa gazetka. Tak jak przejawem buractwa i ciemnoty jest oglądanie TVN czy innego Lisa
                    • Wernyhora   IP
                      Kiedy ta ostatnia, gówniana wersja Wprost upadnie ? Pewnie zaraz po \"wielkim wymieraniu\" łże-elit III RP; rozpocznie ją Władek \"profesor\" B. Albo pupil Gierka i POkurcz Kuc. Albo laureat nagrody putinowskiej Wajda. Albo Tadzio Mazowiecki....
                      • adam   IP
                        żle jak kabaret zabiera się za polityke wykorzystuje się mediia bo jest dostęp trzeba na własny koszt spróbować poltyki niektórzy z tej branży próbowali i wyszło jak wyszlo
                        • Leonidas.   IP
                          Ignorujemy najsztubstwo i ich wypociny...
                          • Buławnyj   IP
                            BRAWO !!! OBYWATELU BAŁTROCZYK ! Jeszcze raz BRAWO !!!
                            • aleksanderkara@gmail.com   IP
                              a
                              POSTULATY NIE SPELNIONE!! ALE KIESZENIE NAPELNIONE;[LOTRY] I SIE NAPELNIAJA ;;!!!! RAZEM Z UBECKA ZGRAJA [GW WPROS TV-teraz wszystkie stacje str MIEJSKA impel i HO HO HO ] DNO!!!!!!!

Najczęściej komentowane