/ Forum Tęczowy raport
61    

Tęczowy raport

Dodano 61
Przyjmuje się, że około 50 tys. dzieci jest wychowywanych przez rodziców tej samej płci. Zgroza?
 61
  • Piotr   IP
    Proszę Pana,proszę mi wytłumaczyć kiedy stałem się gejem, skoro odkąd pamiętam kobiety pod względem seksualnym mnie nigdy nie interesowały...Człowiek nie staje się homoseksualistą,tylko się taki rodzi.Wiem z doświadczenia.Wyjątkiem są sytuacje,gdzie jest skupisko wyłącznie kobiet lub mężczyzn i z braku płci przeciwnej potrzeby seksualne zaspokajają tymczasowo partnerzy tej samej płci(np. na misjach wojskowych).Mam 21 lat.
    • Zaniepokojony   IP
      Ciekawy jestem, gdzie Pani profesor uzyskała swój tytuł naukowy. Chyba wysyłkowo. Jest tzw. prawo pierwszych połączeń. Nikt nie rodzi się gejem tylko się nim staje. To wszystko zależy od środowiska, wychowania. A może i takie podejście jakie reprezentuje pani Profesor może się też do tego przyczynia ? Kto wie ? Dobrze, że jest pani tylko teoretykiem etyki, bo co by się działo gdyby wprowadzała Pani takie myślenie i perdoły w życie. O Zgrozo ! No ale cóż jeśli się pisze takie bzdury.
      • klhjsfad   IP
        co jeszcze mądrego ma do zaproponowania lewica, z gospodarką nie wyszło to przerzucili się na inżynierię społeczną i wmawiają ludziom, że kołchozy co prawda się nie sprawdziły ale związki homo to jest to!!
        • andmoz@wp.pl   IP
          Tak zgroza że wciąż eksperymentuje sie na dzieciach które zasługują aby mieć normalną rodzinę. Takie \"nowoczesne\" stanowisko jest nie w porządku. Ps nie dam się zastraszyć nowoczesną nowomową która tworzy takie \"wspaniałe\" określenia jak homofobia.
          • Leonidas.   IP
            \"RODZICE\" - tej samej plci?! Czy ta towarzyszka z V Dept., \"profesor(ka)\" PRL-owskiej nauki, rozumie co znaczy RODZICE?. Kukolczy to nawyk obejmujacy nie tylko strefe moralna, ale i polityczna, ukryta za tzw.
            \"ludzka twarza\".
            I to ze wypociny marginesowych pradow narzucajace niby to swoje ideologie,uwazaja sie za jedynie sluszna linie? Taka moze jak byla nizaprzeczalna \"linia PZPR\"? Oczywiscie ze ze Zwiazkiem Sowieckim na czele. No pewnie, bo on tez kochal Polske \"inaczej\".
            • mabel   IP
              Surogatki narodzą przy pomoy in vitro najlepsze społeczeństwo.Ono będzie tolerować wszystko.
              • K   IP
                Pozwolę sobie zacytować: \"Nie jest tak, że dzieci wychowane w rodzinach gejowskich będą gejami, wszak znacząca większość gejów pochodzi z rodzin heteroseksualnych.\" Oto logika według autorki. Podejrzewam, że ktoś nawkładał jej do głowy bzdur, używając podobnych argumentów, a ona nie jest w stanie dostrzec błędu.
                • Przychylny   IP
                  Z KAZIĄ SZCZUKĄ- WEZCIE PARE MURZYNIĄTEK i wyjedzcie na Madagaskar
                  • Leonidas.   IP
                    Raz jeszcze dodam wlasna obserwacje: az do znuzenia cztamy brednie w ktorych promocja lesbijek i politycznej poprawnosci, jest na rowni z raportem MAKu. Sieje baba mak, a moze go i pali,starajac sie narzucic anty-religijne wypisy, promocje lesbijek i politycznej poprawnosci, czyli podstawowych cech zarozumialego lewactwa.\"Politycznie poprawne\" interesy promowane przez \"kochajacych inaczej\", ida wbrew prawom natury. A ze frustracja z powodu braku atrakcyjnosci moze byc przyczyna zwyrodnienia, to w tym wypadku wcale sie nie dziwie. \"A tradycyjne społeczeństwo? Jeśli ma być ono nietolerancyjne, to może lepiej, by się rozpadło? Może narodzi się jakieś lepsze?\" - pyta sie srodek tygodnia. Lepsze sie nie narodzi, bo same lesbijki nie stworza nowego zycia,a homoseksualisci popychac beda esencje swojej \"ideologi\" - ad infinitum. Dla kazdego,cos milego. Ale bez narzucania wiekszosci poronionych wymogow lewackiego libertynizmu.
                    • jelonek   IP
                      A ja od poczucia humoru Magdaleny Środy, wolę humor Barbary Kwarc.
                      • hazard   IP
                        Chce mi pani wmówić że homoseksualizm jest równie normalną sprawą co hetero seksualizm,czy masturbacja?! Nic z tego, w przyrodzie zarówno w środowisku ssaków ptaków czy innych gadów, TO NIE JEST NORMĄ! I Bogu dzięki nie miałem rodziców homoseksualnych.Choć jestem na tyle tolerancyjny, iż uważam że jeśli już ktoś ma takie skrzywienie,to powinno się im pozwolić zalegalizować taki związek, i tyle żadnych dzieci!
                        • Żal mi pani...   IP
                          Pani Środa, tak pani może bajdurzyć w swoim \"środowisku\".
                          • Normalny   IP
                            Pani towarzyszko środa: \"A tradycyjne społeczeństwo? Jeśli ma być ono nietolerancyjne, to może lepiej, by się rozpadło? Może narodzi się jakieś lepsze?\", tak? Pani środa, narodzi się z dwu lesbijek (a propos, czy pani też jest...? Tak mówią na mieście...) albo z dwóch tych, no wie pani... Tfu!
                            • tolerancyjny_ostrożny   IP
                              Choć osobiście uważam się raczej za osobę tolerancyjną, kwestia tzw. tęczowych rodzin jest dla mnie problematyczna. Jak bowiem dzieciom homoseksualistów dostarczyć odpowiednich wzorców płciowych niezbędnych do prawidłowej socjalizacji? Mówi się, że dzieci te wzorce otrzymają jak pójdą do szkoły, lub do przedszkola, ale co z początkowymi latami rozwoju? Teoretycznie wzorce mogą być przekazywane przez dziadków, ale największy kontakt dziecko ma przecież z rodzicami.

Na razie ostrożnie podchodzę do tej kwestii. By dowiedzieć się czy te dzieci prawidłowo się wychowały, powinno się zrobić badania wśród tych 50 tys. dzieci kiedy dorosną.

Jeśli się okaże, że nie ma zaburzeń rozwojowych w tej grupie, zmienię zdanie na temat tęczowych rodzin.
                              • Kreatywna statystyka.   IP
                                Przez porównanie z innymi krajami przyjmuje się, że około 50 tys. dzieci jest wychowywanych przez rodziców tej samej płci
                                Przez porównanie z innymi krajami(np. z Kongiem) można przyjąć że w Polsce żyje ponad 90% afroamerykanów.
                                • michalski zenon   IP
                                  CÓŻ TOWARZYSZKO SRODA, JUZ CHYBA ZADEN PSYCHIATRA NIE JEST W STANBIE WAM POMOC, ZOSTALA TYLKO TAK POPIERANA PRZXREZ WAS EUTANAZJA
                                  • kochamjaktusk   IP
                                    Tak, tak, stawianie celibatu na rownie z homoseksualnymi praktykami jest wyrazem postepowosci Pani Srody.
                                    Dlaczego Pani Sroda nie przytacza jakichkolwiek wiarygodnych zrodel dla swoich rewolucyjnych stwierdzen w rodzaju, ze heteroseksualne dziecko, wychowane w homoseksualnej rodzinie pozostanie na pewno heteroseksualne oraz nie wplynie to w zadnym stopniu na jego psychike.
                                    Pani Sroda dobrze wie, ze homoseksualne rodziny sa absolutna nowoscia w wielu spoleczenstwach i nie moze byc jeszcze zadnych wiarygodnych danych empirycznych, wiec jej stwierdzenia i zapewnienia, ze wszystko jest cacy i ok. sa czysta spekulacja, majaca sluzyc oczywiscie jej programowej walce z Kosciolem, ktory zdecydowanie wystepuje przeciwko niszczeniu tradycji heteroseksualnych rodzin i promuje wszelkiego rodzaju wynaturzenia, jako wymog cywilizacyjnego postepu.
                                    • nac   IP
                                      to czego broni ta czerwona idiotka stoi w sprzeczności z teorią darwina
                                      • .....]   IP
                                        To się nie mieści w głowie,trzeba zatrzymać to szaleństwo.To się może b.żle skończyć.
                                        • emerytowana nauczycielka   IP
                                          Wyszłam za mąż za Holendra i cała moja kariera nauczycielki miała miejsce w Holandii. Na początku trudno mi było się w tym połapać, a później pogodzić z faktem, że niektóre \"moje\" dzieci miały dwie matki, a inne dwóch ojców. Na szczęście przyjęłam podstawę obojętną: wtedy nie był to jeszcze \"mój\" kraj. Z czasem dobrze poznałam tych ludzi i ich polubiłam.
                                          Po latach widzę, że wszystkie te dzieci pozakładały rodziny. Ich dzieci niczemu się nie dziwią. Mają po trzy babcie, lub po trzech dziadków, kochają ich i są kochane. Wyróżniają się jednym: otwartością na wszystko, co inne i nowe.
                                          Problem jest więc nie w tym, że rodzice, czy dziadkowie są jednej płci, lecz w tym, że polskie społeczeństwo jest bardzo niedoinformowane, zatem homofobiczne i nietolerancyjne. Wyrządza w ten sposób ogromną krzywdę dzieciom wychowującym się w rodzinach założonych przez dwie kobiety, lub dwóch mężczyzn. Niestety, polski Kościół wciąż nakręca koło nienawiści i nietolerancji. W okresie mej młodości tak samo traktowano w Polsce \"bękarty\" - dzieci pozamałżeńskie. Na szczęście Polacy mają to już za sobą. Ale nadal niezbyt dobrze traktuje się dzieci spłodzone z obcokrajowcami o odmiennym kolorze, lub rysach twarzy. To okrutne.
                                          Ile trzeba jeszcze lat znęcania się nad dziećmi rodziców jednopłciowych?
                                          • heterofob@gmail.com   IP
                                            Artykuł, gdzie w tytule jest wspomniane o homo, a w treść dotyczy patologii i krk... nie podoba mi się.

Pani Magda napisała w życiu kilka wiele mądrzejszych tekstów, niż ten.

Polecam filmik, w którym widać, jak koledzy z klasy \"dokuczają\" chłopcu współwychowywanemu przez parę gejów:

http://www.youtube.com/user/ark951#p/u/9/EfOVtXEoUS4
                                            • Teresa B   IP
                                              Bradzo lubie czytac artykuly Pani Srody.
                                              Zyczylabym sobie bardzo zeby nasze spoleczenstwo tez je czytalo i tym sposobem moze byloby mniej homofobii w Polsce.
                                              • k4ro_mm@hotmail.com   IP
                                                fajny artykuł. mądry, jest co poczytać.
                                                • LoLo   IP
                                                  A ja postuluję za legalizacją związków poligamicznych homoseksualnych i ich prawa do adopcji. Kochają się, są normalną rodziną i mogą wychowywać dzieci. Ktoś ma jakieś agrumenty przeciw ? Brak przyzwolenia na adopcję dzieci przez pary homosexualne to wybór społeczeństwa, jeżeli wybór jest taki a nie inny to proszę go uszanować i nie narzucać się.
                                                  • rob   IP
                                                    Poziom tolerancji w Polsce jak się ma, widać wśród komentarzy
                                                    • wciąż_za_mało_wiedząca   IP
                                                      Najbardziej żenujący i przerażający jest poziom komentujących. Bez względu na to jakie się ma zdanie w danej sprawie to poziom, jakość i umiejętność dyskusji świadczy o klasie człowieka.
                                                      Ludzie jeśli chcecie, by Was szanowano i doceniano szanujcie innych i samych siebie, bo język jakim wyrażacie opinie o innych świadczy głównie o Was.
                                                      • regina   IP
                                                        czy w tymzacofanym panstwio sami zacofani pisza do Wprost.dla nich tylko bij żyda,bij geja i na kolanach do ćzestochowy
                                                        • klara2010   IP
                                                          Pani tzw. logiczne myślenie, Pani \"argumenty\" na poparcie Pani tez, są wzięte ze wsząd, bez ładu i składu. Takie dopasowywanie na siłę, żeby tylko coś \"udowodnić\". Pani felieton i cały ten wywód \"logiczny\" jest jedynie potwierdzeniem jak działa \"dziedzina nauki\" jaką jest: socjologia polityczna, która w zależności od zapotrzebowania (klasy rządzącej, bądź \"mody społecznej\") produkuje tzw. najnowsze teorie, które ci, na których zapotrzebowanie zostały stworzone, umiejętnie wykorzystują do swojej propagandy. Przykładem są rożne \"naukowe teorie\" tłumaczące rasizm, czy komunizm, czy inne bzdury.
                                                          Promiskuityzm proszę Pani, KWITNIE w najlepsze w środowisku gejów. To są fakty. Wiem, zaraz Pani powie, że wśród hetero też, ale to jest NIEPOROWNYWALNIE WIEKSZE NASILENIE!!! Dewiacje w kierunku młodych osobników też są znacznie częstsze. Nie wiem również, skąd Pani wzięła \"prawdziwe\" dane na temat stabilności związków gejowskich? Do tej pory w większości to są związki nie rejestrowane. To tak z własnych obserwacji? Nie twierdzę, że wśród gejów nie ma przyzwoitych ludzi, ale założenie, ze większość, albo wszyscy to anioły, wydaje mi się dużą przesadą.
                                                          W Ameryce mają ogromną ilość klubów, gdzie odbywa się Sodoma i Gomora, mają również ustalone miejsca w parkach i innych miejsca publicznych, gdzie nocami chodzą na seks, z kompletnymi nieznajomymi (po ciemku, nawet nie widzą z kim). Demoralizowanie młodzieży, za pieniądze, czy ofiarując/obiecując inne favours. To też wiąże się z demoralizacją. Przykład zdrowej rodziny również nie jest bez znaczenia. Pani jako kontrargument podaje rożnego rodzaju abusers w hetero związkach. Czy tym samym Pani stwierdza, że abusers są tylko hetero, a homo nie są? To interesujące? bo znamy przykłady abuse w związkach homo również (przykład słynnego skoczka do wody). Niestety preferencja seksualna nie chroni bądź nie determinuje osobnika czy będzie prześladował bliźniego, czy nie. A zdrowe wzorce normalnej rodziny są zdecydowanie...
                                                          • mabel   IP
                                                            Śmiać się,czy płakać?Gwałt i kazirodztwo nie mają nic wpólnego z prokreatywnością,bo celem tych aktów nie jest poczęcie dziecka,lecz zaspokojenie patologicznych zachowań seksualnych.
                                                            Czy pani dr Środa zna gejów pochodzacych z \"rodzin\" homoseksualnych/ rodzina to jednak rodzenie,stąd mój cudzysłów/,skoro swym naukowym umysłem uznaje,że \"znaczna WIĘKSZOŚĆ gejow pochodzi z rodzin heteroseksualnych\"?
                                                            Homoseksualiści niech będą constans,ale dzieci nie będą prokreatywne,jeśli wychowa je jednopłciowa \"rodzina\".
                                                            • STARYBYK   IP
                                                              Kłaniam się Pani Profesor i zastanawiam nad tym ile wody jeszcze musi upłynąć nim ten zacofany, ciemny i bardzo pobożny współobywatel pojmie, że Pani Profesor ma po prostu świętą rację.

Najczęściej komentowane