/ Forum Kebab na zimno
4  

Kebab na zimno

Dodano 4
Boże, pobłogosław Amerykę. Kogo obwiniano by o wszystkie nieszczęścia tego świata, gdyby nie ona?
  • klara2010   IP
    Szanowny Panie Redaktorze,
    Od chwili jak odkryłam piątkowe poranki Jacka Żakowskiego w radiu Tok FM, nigdy ich nie opuszczam i zawsze żałuję, że tak krótko trwają. Mogłabym Was słuchać cały czas. Szalenie również lubię Panią Paradowską (nie ujmując nic innym redaktorom). Obcowanie z Wami, sprawia mi nieprawdopodobną przyjemność, nawet jak czasem nie zgadzam się w pełni. .jest to dla mnie odpoczynek, po tym ciągłym nonsensie, bezmyślności i hałaśliwej głupocie, która wdziera się każdą szparą. Jak Was słucham, to mam wrażenie, że mam święto. Wiem, że to brzmi patetycznie, ale tak to odbieram.
    Dzisiaj pragnę Panu podziękować za piękne słowa pod adresem sp Abpa Józefa Życińskiego , którego ogromnie ceniłam. Nie umiałam zwerbalizować swoich odczuć i Pan zrobił to za mnie (tak to czułam). W krótkich słowach wyraził Pan wszystko, oddal Pan głębię piękna tej Osoby. Bardzo dziękuję
    Będzie bardzo brakowało Jego mądrego, wyważonego i dobrego głosu. Wiara i Rozum gościły w tym Człowieku . Niestety nie mamy aż tak wielu ludzi tego formatu.
    Proszę wybaczyć moją śmiałość, ale być może weźmie Pan pod uwagę zrobienie programu o tym mądrym Księdzu. Myślę, że nasze społeczeństwo może się dużo od niego nauczyć, wierzący i niewierzący, wszyscy.
    Podobała mi się również bardzo Pańska końcowa puenta w tym programie. Takie spojrzenie z innej strony. Świetna.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ps. Wczoraj zdecydowałam rzadko zaglądać do TVN, bardzo mnie rozczarowali. W Faktach nawet nie wspomnieli o śmierci Arcybiskupa, za to o pseudo- żarcie posła Węgrzyna sporo. W FpF połowę programu poświecili na analizę rubaszności nieszczęsnego posła. Nie jestem w stanie dłużej patrzeć na tą postępującą tabloidyzację. Zresztą i tak wolę dobrą prasę albo radio, jeśli chodzi o wiadomości.
    Robię „rozwód” z TVN (oczywiście oprócz Szkła Kontaktowego i Innego punktu widzenia, które kocham). Mieszkam od dawna w Kanadzie i czuję głód wiadomości z Polski (zresztą z uwagą je śledzę), ale nie mam czasu...

Najczęściej komentowane