/ Forum Łza
6  

Łza

Dodano 6
Były szef CBA wymieniał nazwisko neurochirurga prof. Jana Podgórskiego jednym tchem z gangsterami Słowikiem i Batmanem. Właśnie zakończył się proces profesora. Sąd nie miał wątpliwości – jest niewinny.
  • Agnieszka IP
    Pan profesor Jan Podgórski to człowiek wyjątkowy. Po przeczytaniu artykułu nie mogę dojść do siebie. Jak można zrobić coś takiego takiemu lekarzowi? Profesor to synonim uczciwości i lekarskiej bezinteresowności. W WIM konsultuje pacjentów bezpłatnie przed dyżurem, po jego zakończeniu, stoją tam kolejki chorych ludzi z całej Polski. Gdyby zależało mu na pieniądzach kazałby przyść im na wizytę za 200 -300zł do prywatnej przychodni gdzie takze przyjmuje. Profesor nie odmawia konsultacji nikomu kosztem swego prywatnego czasu, na oddziale jest po kilkanaście godzin. Wiem to, bo jestem pacjentką tego wspaniałego neurochirurga. Operował mnie w WIM na Szaserów, tam poznałam innych pacjentów,krórzy powtarzali jedno: profesor był i jest uczciwym lekarzem, który nie bierze. I jeszcze jedno, nikomu nie życzę choroby, ale gdyby Pan Kamiński czy Pan Ziobro potrzebowali neurochirurga to polecam im z całego serca Pana Profesora Jana Podgórskiego, bo u niego łapówki i dowody wdzięczności nie wchodzą w grę. On jest czysty jak ta tytułowa łza. Dużo zdrowia Panie Profesorze

Najczęściej komentowane