/ Forum Seks, a potem szantaż
1  

Seks, a potem szantaż

Dodano 1
Najpierw galerianki tylko polowały na mężczyzn, którzy za seks kupowali im wymarzony ciuch albo kosmetyk. Teraz nastoletnie prostytutki z centrów handlowych znalazły nową formę zarobku: szantaż. Często pomagają im w tym koledzy, a nawet rodzice.
  • Onaaaa IP
    ja natomiast mam taka sytuacje .. Mam 23 lata raz w zyciu spotkałam sie z facetem typu :sponsoring" i juz załuje.. byl 15 lat starszy, pojechalismy do niego do mieszkania, na pierwszy rzut oka wydawal sie normalnym fajnym kolesiem, ambitnym niby lekarz.. ale po spotkaniu od razu wiedzialam ze cos jes nie tak, zaczał mnie sledzic.. zauwazyłam to i nie pojechałam prosto do domu, Napisalam mu od razu ze wiecej sie nie spotkamy, ze to byl tyylko ten jeden raz, a on zaczał mnie szantazowac ze jesli sie z nim nie spotkam powie mojej rodzinie ze spotkalam sie z nim za pieniadze ( i tak nie dal mi ani grosza), Pisal ze pojdzie na moja uczelnie i tez tam powie moim znajomym.. nie wiem co mam robic?? czy takie pisanie jest dwodem dla policji że jest niebiezpieczny?? jestem pewna ze ten facet nie tylko mnie w ten sposob zrobił w bambuko, pewnie inne dziewczyny przede mna tez tak zrobil...szuka naiwnej która bedzie sie z nim spotykala, a potem bedzie ja szantażowal. Spodziewam sie zlej opinii, ale prosze spróbujcie mnie zrozumiec i pomoc..

Najczęściej komentowane