/ Forum Kilka żartów o katastrofie nuklearnej
16  

Kilka żartów o katastrofie nuklearnej

Dodano 16
Polska, Polska... Mam swoje powody, aby uważać, że w Polsce dojdzie do katastrofy elektrowni jądrowej.
  • wensker@web.de   IP
    wlaczcie do protestow koscioly (wszystkie !)
    organizacje mlodziezowe, organizacje kobiet, i innne zorganizowane grupy niezaleznie od religi, przekonan politycznych , koloru skory, stanu finansow, pola zainteresowan ( szachisci, wedkarze, dzialkowicze,sportowcy, muzykujacy, artysci, grzybiarze itd)
    Jak slysze wypowiedzi i klamstwa zwolennikow energii atomej ( dla mnie sa oni juz mutantami - lacznie z Komorowskim , Tuskiem, Merkel, Sarkosym, itd) robi mi sie zle.
    Przeczytajcie/przetlumaczcie koniecznie ponizej zalaczony artykol specjalisty ze CH.

Co do Autora Blogu ; z podobnymi Wroblami (Mutantami/Najemnikami/Papugami mamy codziennie i wszedzie do czynienia. Bog stworzyl takze i inne ptaszki i robaki i rybki i ..
    Pozdrowienia- Waldemar Wensker

25. März 2011, 10:31, NZZ Online
    Pandoras Atomkraftwerke
    Von der Überwälzung der AKW-Risiken auf die Allgemeinheit

Die Risiken der Atomenergie spiegeln sich nicht in dem Preis des Atomstroms, sondern werden auf die Allgemeinheit überwälzt. Eine verstärkte Internalisierung der Kosten wäre die Voraussetzung für einen ökonomischeren Energie-Mix.
    Von Marco Metzler
    Das Reaktorunglück in Fukushima hat nach Tschernobyl zum zweiten Mal die Büchse der Pandora geöffnet. ....
    http://www.nzz.ch/nachrichten/wirtschaft/aktuell/...e_1.10012987.html

Najczęściej komentowane