/ Forum My, Ślązacy, geje, ateiści
73  

My, Ślązacy, geje, ateiści

Dodano 73
Narodowy spis powszechny potwierdzi zapewne naszą polską jednorodność.
  • odon   IP
    cyt. \"Z kolei geje podobnie jak transseksualistka powinni okazać swoją gejowsko- -transeksualną dumę i skreślić rubryki „płeć męska\"/„płeć żeńska”.\"

Dlaczego \"podobnie jak transseksualistka?\" Z jakiej racji?! No nie, pani Profesor... bardzo mi smutno, ale po tej wypowiedzi straciłem do Pani szacunek. Jestem gejem, czyli homoseksualnym facetem niewstydzącym się swojej orientacji. Żyję od paru lat w stałym związku z moim partnerem, który podobnie jak ja jest homoseksualnym mężczyzną i nie będę na Pani życzenie stawał się transseksualistą, obojnakiem czy transwestytą. Nie pozwolę, aby Pani sugerowała, że z powodu mojej dumy gejowskiej mam wyrzec się mojej płci w idiotyczny sposób skreślając rubryczkę w formularzu. Nie życzę sobie tego i wypraszam to sobie. Nie Pani będzie decydowała jakiej powinienem być płci. Próbuje Pani rozpowszechnić stereotyp geja jako osoby bezpłciowej, androgynicznej \"cioty\". To ja decyduję o tym, że np. idę na Paradę Równości domagać się równouprawnienia, podobnie jak ja wiem o tym, jaka jest moja tożsamość płciowa. I proszę się trochę douczyć i nie mylić (ani nie łączyć) na przyszłość homoseksualizmu z transseksualizmem. Pozdrawiam - zdenerwowany gej.

Najczęściej komentowane