/ Forum Jasna Góra zdobyta
6    

Jasna Góra zdobyta

Dodano 6
To, czego nie zdołali zrobić Szwedzi, udało się PiS i Radiu Maryja. Sprzymierzone siły Jarosława Kaczyńskiego i Tadeusza Rydzyka opanowały Częstochowę. Temu potopowi jasnogórscy paulini nie stawiali oporu.
 6
  • Mieczyskaw Muszynski   IP
    Po tym co stalo sie w Norwegii niewiele mozna skomentowac. Tylko czekac az jakis polski oszalaly z nienawisci prawicowiec zacznie odstrzeliwac tych \"nieprawdziwych Polakow\". Wteczas mozna bedzie podziekowac i Kaczynskiemu i Rydzykowi za sianie nienawisci i plucie zolcia.
    • klimstef   IP
      To co się dzieje na Jasnej Górze skutecznie zniechęca do pielgrzymowania a szczególnie osób niezaangażowanych w politykę. Ojcowie Paulini powinni wykazać się pobożnością w dobrym tego słowa znaczeniu i robić wszystko aby każdy wierny czuł sie tam dobrze. Angażowanie się w politykę jest po prostu skandalem.
      • azet   IP
        Panie Redaktorze, dlaczego nie napisze Pan WPROST, że to po prostu sekta. Oto o znalazłem w encyklopedii:
        Sektę, według encyklopedystów z PWN, charakteryzuje zespół wybranych cech, które często uznawane są za negatywne przez oficjalne instytucje państwowe lub religijne, m.in. autorytarne sprawowanie władzy przez przywódcę sekty, traktowanie członków sekty w sposób instrumentalny przez jej kierownictwo, łączenie celów politycznych i ekonomicznych (czerpanie korzyści materialnych z działalności sekty przez wybrane osoby lub grupy osób) z celami religijnymi lub parareligijnymi, brak samokrytycyzmu, dążenie do uniezależnienia się od uznawanych przez społeczeństwo czynników kontroli (np. rodzina lub media)[2].
        • OLA   IP
          Dziwię się paulinom , że pozwalają na wiece polityczne na Jasnej Górze.
          • anna453   IP
            dla mnie to jeszcze jeden powód,żeby modlić się w domu a nie w kościele.
            • chile27febbraio2010@10g.pl   IP
              Jasna Góra to bastion niezdobyty !
              I tak będzie trwało przez wieki !
              Musi być silna ,bo przecież ileż zagrożeń dla narodu i naszej kultury katolickiej wciska się do Polski !
              Zło szerzy się często z urzędu,gdy chore ,obłąkańcze poglądy otrzymują przyzwolenie !-Myślę tu o owych miastach -państwach Sodomie i Gomorze .Stamtąd przedarła się przez pokolenia niemoralność . Mówię tu bardzo ogólnie,ale mnie rozumiecie ?Pisać dokładnie, co tam było takiego złego i  przetrwało do dziś,to jest nawet ryzykowne !Jeśli jakiś chory umysłowo człowiek często określany zwyczajnie jako dewiant ,może zajmować wysokie stanowiska państwowe ,no to już jest tragicznie dla narodu.
              Popularność Jasnej Góry wśród katolików jest wielka ,dlatego wrogowie robią pułapki ,machinacje,żeby choć trochę zaszkodzić katolikom !
              Powiedział jeden z polskich księży ,że Duch Święty nie da się kąsać !

Najczęściej komentowane