/ Forum Zaszumienie
11    

Zaszumienie

Dodano 11
Z sondażu SMG/KRC przeprowadzonego dla „Wprost" przed ogłoszeniem raportu Millera: Czy opinia publiczna zna już prawdę o przyczynach katastrofy smoleńskiej? Tak, wszystkie istotne fakty zostały już ujawnione – 20 proc. Nie,...
 11
  • fajans   IP
    Zaszumienie następuje gdy gościu pije samogon,a mówią mu że to łyski.(tak jest z Marcinem)
    • jacus   IP
      Trzeba być masochistą, żeby takie denne teksty czytać, ale kim jest facet, który takie bezsensowne teksty pisze? Bo chyba nie dziennikarzem?
      • stary   IP
        Przepraszam Pana za to,ze uważałem ze to nie Pan jest zdolny przedstawić polski debilizm tak dosadnie.Pan to zrobił znakomicie.Moje uznanie.Satysfakcji jednak nie mam po uświadomieniu sobie jak szemrani rodacy funkcjonują w polskiej polityce /głównie w opozycji/ ,wojsku,przekaziorach,i innych obszarach życia społecznego.
        • Krystyna54   IP
          I tak niestety będzie jeszcze długo.
          • Wieńczysław   IP
            Tusk jako dziecko posadził tę brzozę,a Rusy były tak durne,że spowodowały katastrofę na swoim terenie.

Teoretycy spisku nie obrażajcie naszej inteligencji.
            • fajans   IP
              POczekam na  POzytywne komentarze Twojej żony i dopiero się wypowiem.
              • zyga   IP
                mozna tak wymieniac w nieskonczonosc,spiski,hipotezy,teorie,masoni,zydzi,cyklisci,opus dei,loze,wolnomularze itd itd
                • Nie ma co !!!   IP
                  Tak długo będziesz pan Panie Marcin jedynie bredził ,że myślisz a nie myślał póki z pisanych tekstów nie będzie jasno wynikać ,że jak tu (przykładne zaszumienie) to nie są fakty a jedynie medialny bełkot.
                  Natomiast złożenie go z sondażem pokazującym oczekiwanie na fakty pokazuje jak trudno jest wyjść poza ramy przemysłu nienawiści.
                  • jurutka   IP
                    Dobre Meller!!!!

Najczęściej komentowane