/ Forum Polska zginie mimo że żyjemy
15    

Polska zginie mimo że żyjemy

Dodano 15
Jerzy Urban się cieszy, że przestajemy być polską, że zabija go nuda i że umrze bogaty
 15
  • V KOLUMNA   IP
    ...W POLSCE SWINIE SMAKUJA TYLKO NA TALERZU...GDY ZNAJDA SIE NA SALONACH ...SMROD PO NICH UNOSI SIE JESZCZE PRZEZ WIELE LAT!!!!!!!!!!!!!
    • fakir   IP
      A słowa Roty zna?
      • chamz peo   IP
        Starzec nad grobem ..zfiutksował i zfiksował .I dobrze.
        • Enc   IP
          Prostactwo nie zrozumie Urbana-filozofa.Kto go zna osobiście, ten wie, że to mądry, wrażliwy na ludzkie nieszczęścia i pomocny Człowiek.Reszta to poza.
          • farmer miejski   IP
            Słyszycie jak spasione świnie kwiczą, gdy się nudzą?
            • hanka   IP
              Urban to mądry człowiek. Bardzo go lubię, i zawsze lubiłam. Podobało mi się jak za komuny ostrzegał ludzi, żeby pilnowali się, \" bo rząd sie zawsze wyżywi\". Czy nie jest to prawda? A ludzie mówili, \"ta świnia urban\". Bardzo bym chciała, żeby częściej się pokazywał, może by ludziska trochę zmądrzały.
              • sumienie   IP
                Urban mały człowiczku jeszcze parę chwil i pójdziesz TAM
                boso. Zostawisz tu wszystko co posiadasz....
                • ona   IP
                  Postanowiłam jeszcze raz zaufać,Tym razem Palikotowi.Czy się rozczaruję ?
                  • ot tak sobie, jak nie jeden ...   IP
                    Z calym szacunkiem do PANSKICH - nie tylko - \"WYNURZEN\"!!! >>
                    I co by \"PANU\" - ktokolwiek jeszcze cos smial dopowiedziec - PAN jest jednak JEDNYM a moze nawet JEDYNYM w tym tu \"skarbcu\" narodowego \"establishmentu...\", ktory ma nie tylko swieze spojrzenie na ta \"polska\" / nie tylko rzeczywistosc./ ale potrafi i jest w stanie przejrzec, wspolczesnie \"OCENIC\" te cala polito - mafiozyjna - fantazmagorie..., ktora miast \"porzadkowac LUDZI i SWIAT \", doprowadza to cale.... do upodlenia i obrzydzenia m. in. i ta cala filo-religio-opstrznosciowa... degrengolade.
                    Zycze jeszcze wiele nie tylko takich ANALIZ...ale i to jest niezmiernie TWORCZE!!!!
                    • Te-Re   IP
                      Świetny rozmówca,mądry człowiek ten Urban. Szacun.

Najczęściej komentowane