/ Forum Zorro zdziera maskę
19  

Zorro zdziera maskę

Dodano 19
Zawsze mnie intryguje ta powtarzająca się scena: zamieszki, człowiek okłada człowieka kijem, a centymetry obok obiektyw aparatu i odgłos migawki – fotograf stara się uchwycić spękane żyły, rozerwane łuki brwiowe i bryzgające...
  • judea@o2.pl   IP
    Żegnam się dziś z autorami tygodnika \"wprost\" i czytającymi komentarze.

Po 12 latach regularnego czytania, we wrześniu przestałem go kupować, a dziś również przestaję czytać wersję internetową oraz \"usiłować komentować\" teksty na stronach.

Będzie mi naprawdę żal, bo choć autorów, do których można zatęsknić, wielu już tu nie ma (Meller, Hołdys, ???), to jednak była możliwość względnie wolnego wypowiedzenia się w komentarzu. Dziś został już tylko sentyment.

Każdy, kto choć raz czytał mój komentarz wie, że raczej były one tonujące nastroje, niż zawierały pomówienia, agresję, wulgaryzmy, nawoływania do złych rzeczy itp. Teraz połowa moich wpisów jest zatrzymywana zupełnie z niewiadomych przyczyn. Cenzor (żywy) jest odpowiedzialny za ok. połowę, resztę zatrzymuje automat. Nie zamierzam dłużej znosić upokorzeń kopania się z koniem. Bo używanie mózgu przeciw kopytom na \"solo\" jest z góry skazane na porażkę.

Fatalny, stronniczy nawet bardziej, niż za czasów PISma red. Janeckiego obecny tygodnik ma również niebywałe \"zasługi\" w przywracaniu do łask cenzury. Raz jest zupełnie nieuzasadniona - raz nie zastosowana, kiedy się należy. Zupełnie głupia, jak Kisiel wielokrotnie opisywał. Tymczasem dziś tygodnik ma czelność powoływać się na JEGO dziedzictwo!!!

Dziś definitywnie żegnam się z pismem, które w znaczącym stopniu mnie ukształtowało. A oto jeden z wpisów, który WIELOKROTNIE został zablokowany przez tuteszego cenzora. Prawda, że judea - Stasiek z Oświęcimia, ur. w Katowicach, to prawdziwy wywrotowiec?

\"Szanowny Panie Hołdysie, dziś się z Panem bardzo nie zgodzę. Wywiad, o którym Pan mówi, to kompromitacja obu rozmówców. Napisałbym argumenty, ale cenzor nie przepuszcza, choć są zgregulaminem. Jest program na stronie TVP, proszę na chwilę zapomnieć, że nie lubimy premiera Kaczyńskiego albo wyobrazić sobie, że siedzi tam ktoś, kogo lubimy, obejrzeć raz jeszcze i zastanowić, czy tak wygląda dobre...

Najczęściej komentowane