/ Forum Matka Boska Kożuchowska
12    

Matka Boska Kożuchowska

Dodano 12
Niechętni mówią: Małgorzata Kożuchowska to celebrytka, która roztrwoniła talent na serialową drobnicę. Życzliwi prostują: to aktorka niezwykle pracowita, która bardzo świadomie buduje swoją karierę.
 12
  • madame   IP
    ma bardzo sztywny kręgosłup moralny??? jakoś nie przeszkadzał jej mieszkać pare lat na \" kocią łapę \" z facetem , co za hipokryzja pana Frycza i Englerta WSTYD
    • lolo   IP
      Co żescie się tej kożuchowskiej uczepili dosyć sie z niej nasmiewają zakamuflowała sie . ona wie ze jest nic nie warta , te jej miny to ;;;;;;;;;;; ?
      • baczny obserwer   IP
        Niech tam moze grac i Pomaranczowa, ale dlaczego wam sie zrymnelo m.b. korzuchowska -nie kumam..........
        • goodmaker eu   IP
          Bo to jest zawarto w instrukcjach, większość sama nic by nie wymyśliła. Martwe ryby płyną z prądem...
          • marian p   IP
            skończcie juz z tymi bzdurami,szlag człowieka trafia jak stale czyta o Korzuchowskiej.Jako aktorka wyjątkowo mizerna,bezbarwna i mało sympatyczna,ale.by być zauwazoną to wszędzie na salonach jej pełno i ją widzicie i bzdury piszecie i skończcie juz ten temat,bo mozna rzygac.
            • beth   IP
              Oglądałam kilka odcinków M jak miłość (więcej się nie dało), ale M.Kożuchowska to aktorka ABSOLUTNIE przeciętna, nijaka,z bardzo ograniczoną paletą środków aktorskich. Gdyby nie jej celebryckie udzielanie się na wszelkich salonach, nikt by o niej nie pamiętał.NIC wartościowego nie wniosła do polskiego aktorstwa, mogłoby jej w nim nie być po prostu.
              • rg/gr   IP
                slawkowi ----- tak jak pani byla prezydentowa kwachowa najbiedniesza z polek produkuje sie w reklamach - wstyd.
                • Sławek   IP
                  A równie dobry aktor Marek Kondrat roztrwania talent na reklamy, odbierając przy tym chleb bezrobotnym młodym aktorom, ale za to nikt go nie gani...
                  • BZ   IP
                    KOŻUCHOWSKA TO AKTORKA PRZECIĘTNA TRUDNO BY BYŁO NAZWAĆ JA OSOBOWOŚCIA. NAPEWNO KOCHA MAMONĘ SKORO WYTRAWŁA W ROLI HANKI TYLE LAT. NATOMIAST UWAZAM E NIEPOTRZEBNIE OBNOSI SIĘ ZE SWOJ RELIGIJNOSCIĄ. DLA MNIE TO JEST W ZŁYM GUŚCIE.

Najczęściej komentowane