/ Forum Nie bardzo dobre życzenia
24  

Nie bardzo dobre życzenia

Dodano 24
Bardzo chciałam spisać jakiś katalog po- godnych noworocznych życzeń dla wszystkich, a zwłaszcza polityków. Ale nie mogę. Niedawno mój prezydent wrócił z Chin, gdzie słowem nie odezwał się w sprawie praw człowieka. To więcej niż...
  • e-gazetka6@wp.pl IP
    Obietnice p. Palikota. W Warszawie na ul. Przyce 17 bezdomne rodziny miały problem z pobytem w ośrodku. najpierw pojawił się p. Ikonowicz z pomocą. Później p. J. Palikot. W blasku fleszy i kamer protestował w imieniu, krzyczał o nieludzkich warunkach, obiecał pomoc (podobno przekaże wynagrodzenie poselskie na pomoc ubogim) Ba, nawet zmianę ustawy o pomocy społecznej! Zgasły flesze, rozjechali się reporterzy. Bezdomni pozostali ze swoimi problemami. Panowie mieli zapłacić za energię elektryczną itd. Prąd kredytuje PKP Energetyka, ale długi rosną. W podobnej sytuacji inne bezdomne rodziny zwróciły się z prośbą o podpisanie umowy na dostawy prądu, za który chcą nota bene płacić. ale ktoś musi w ich imieniu podpisać umowę- bo takie są wymogi prawne.
    Obiecano pomoc, ale nie ma reporterów, więc ucichło. Panowie są na tyle prymitywni, że nawet nie jest ich stać na powiedzenie zwykłego: Przepraszamy, ale przekracza to nasze możliwości. Ok. Zdarza się! Ale jak można przepraszać rodziny w trudnej sytuacji? To są śmieci!

Najczęściej komentowane