/ Forum W kwestii seksu i Matki Boskiej
29    

W kwestii seksu i Matki Boskiej

Dodano 29
Wymierający naród nie poderwie się ani w obronie krzyża﹐ Ani czegokolwiek innego, a zniechęcanie narodu do seksu jest samobójcze!
 29
  • pysiol   IP
    dobre!ale się uśmiałem.ironicznie i logicznie.Zdołała wbić szpilkę w Ego Palikota i Kościoła!zniechęcanie lub zachęcanie do sexy (czy czegokolwiek innego)jest tylko forma reklamy a nawet autoreklamy i nie ma nic wspólnego z wiedza, uświadamianiem i dążeniem człowieka do własnych wyborów a nie \"jedynie tych słusznych\".
    • violator89   IP
      Jestem ciekawa co pani profesor ma do powiedzenia na temat nizu demograficznego w zachodnich krajach gdzie sekularyzacja spoleczenstwa jest niemalze kompletna, a jedynym spoleczenstwem ktory ten niz nieco zawyza to o wiele bardziej radykalni religijnie muzulmanie.
      • HALA   IP
        popieram profesor ŚRODĘ, BARDZO TRAFNY ARTYKÓŁ
        • bez-nazwy   IP
          Tki tekst pisze osoba z tytułem prof o zgrozo
          ta Pani to ZERO.
          • Nie ma co !!!   IP
            Jak nie cierpię postkomuszka Millera z jego cwaniacką karierą tak oddać mu muszę ,ze nikt tak celnie jak on Środy \"podsumować\" nie potrafi!!!
            Ten jej tekst tutaj jest najlepszym potwierdzeniem ,że był pisany w kinie i to w kinie objazdowym ze stareńką kopią \"Seksmisji\" . Środa przykuta do krzesła upaja się słowami: Liga rządzi.... .Nie przeszkadzajmy w marzeniach, oboje skończą jak ich utopie.
            • jegr@yegr.gmail.com   IP
              Ciekawe, co profesor etyki i parlamentarzystka ma do powiedzenia na temat niżu demografizcnego .Interesuje ją tylko , ile sexu jest w Matce Boskiej, a ile w księżach i starotestamentowych patriarchach.
              Wybiera Matkę Boską , jako matkę, a nienawidzi płodnych mężów.
              I jak przy takiej mentalności rozwiązać problem niżu?
              Pani Profesor wie- znieść celibat.Ja proponuję pani profesor- klasztor. Nie ma tam facetow.
              • MT   IP
                Zadje się że to właśnie mentalność Palikmiota i Środy oddziela seks od prokreacji.
                • Ksaw   IP
                  Szczerze powiem - nie mam pojęcia, co Środa chciała powiedzieć przez to, co powiedziała.
                  • tytus   IP
                    Pisac o byle czym, byle pisac aby na stronie bylo pelno.
                    • Ksantypka   IP
                      Jestem osobą niewierzącą i nie znane mi są ekscytacje religijne.Jednak zachowanie z \"Bożej łaski \"(czy partyjnych koleżków ) niejakiej ŚRODY NIBY NAUKOWCA budzi obrzydzenie .Nieudolnie naśladuje Negala.
                      To już bardziej wyraźny był Palikot .Może Środa udostępni wszystkim sumbol kobiecości .Jestem za równouprawnieniem kobiet ,ale tej obrzydliwej baby nie uznaję za jakikolwiek autorytet..
                      • MONDEUSZ   IP
                        TRZEBA NIE MIEĆ MINIMUM ROZSĄDKU ,O KULTURZE NIE WSPOMNĘ, ABY COŚ TAKIEGO NAPISAĆ .TYM BARDZIEJ, ŻE PISZE TO OSOBA Z WYKSZTAŁCENIEM FILOZOFICZNYM-KIERUNEK E T Y K A  /PODOBNO/
                        • Kaomach (od dzisiaj przez \'ch\')   IP
                          Pani Środa pisze o Maryi: jej \"jedyną zasługą było urodzenia dziecka i nieposiadanie żadnych pretensji\".
                          Wcześniej Pani Środa zaznacza jednak, że \"Jest też autorytetem dla pokoleń matek, feministek i dzisiejszych singli\".
                          To się nazywa kryzys autorytetów! :D Okazuje się, że to nie jest zjawisko nowe, proszę bardzo!
                          Ale z drugiej strony jak można spodziewać się portretu kobiety dumnej i niezależnej, czytając Biblię, co nie? :P
                          W związku z powyższym, fragment: \"Matka Boska ratuje wszak dzisiejszą kulturę przed zarzutem radykalnego patriarchalizmu i szowinizmu\" muszę po prostu wyśmiać, przepraszam.
                          Tekst dobry wyłącznie pod względem stylistycznym.
                          • zbysszko33   IP
                            To Sokrates, Platon ,Arystoteles w jednym.Na wszystko ma odpowiedż.To zrozumiem, ale żeby nie mieć za grosz wyczucia i popierać kłamcę z lubelskiego to  dyskwalifikacja iporuta
                            • wysokijan   IP
                              czyżby i usuwali komentaże biskupi
                              • biskup z degradwany   IP
                                popieram środę w całej rozciągłości a więc biskupi do roboty nie potajemnie po jednym bachorzku a co najmniej 5 jak w mecherowych beretach
                                • absolut   IP
                                  Matka Boska to jest Niepokalane Poczęcie i dla wierzących to wystarczy by się modlić za niewierzących
                                  • kangurzyca   IP
                                    Znakomite Magdaleno!!!Nic dodac ale tez .....kangurzyca
                                    • bez-nazwy   IP
                                      towarzyszka sroda magdalena dawnio juz osiagnela pozim dna palikota janusza.
                                      • izabela   IP
                                        Ja uważam, że nasze łóżka to nie jest ani sprawa p. Środy, ani Palikota ani biskupa.
                                        • CHistoryk   IP
                                          Według jakiegoś doktora kościoła, kobieta powstaje z uszkodzonego nasienia.
                                          • §   IP
                                            ilu jest księży, a nie \"ile jest księży\"
                                            • Uśmiechnięty koń   IP
                                              Celibat powodem kryzysu demograficznego.Mamy kandydatkę do Nobla.
                                              • Tomasz Wilk- Grzelak   IP
                                                Śmieszne, jak na dobry felieton przystało. Po dr hab. , która chce wkrótce zostać profesorem, spodziewałbym się jednak czegoś na miarę jej wykształcenia, bo felietonistów mamy lepszych.
                                                • Anioł Fiołek i Aniołka Róża   IP
                                                  Z pamiętnika małolata : Na górze - róże, na dole - fiołki, kochajmy się wszyscy jak dwa aniołki ! Ciekawe czy Ty Aniołku Madziu też miałaś to w pamiętniku ?

Najczęściej komentowane