/ Forum Koreańska fala
45  

Koreańska fala

Dodano 45
Tu nie chodzi o gwiazdorstwo, tu chodzi o dyscyplinę. Koreański pop podbija Zachód.
  • B2UTY for live   IP
    Byłam w ciężkim szoku, jak się dowiedziałam, że taka gazeta jak Wprost napisała o k-popie. Z wrażenia od razu poleciałam i kupiłam :o
    Ogólnie artykuł w porządku, chociaż z kilkoma rzeczami bym się nie zgodziła.
    Dziewczęcy Rain to chyba jakiś oksymoron miał być :P
    Nie każdy od razu idzie pod nóż. Niektórzy się do tego przyznają otwarcie, o innych się spekuluje. Jak się popatrzy na zdjęcia niektórych sprzed debiutu, ewidentnie widać, że są naturalni. Nie każdy ma przecież double eyelid. Wystarczy spojrzeć na Onew, DuJuna czy SungGyu...
    Fakt, że część tekstów jest bez większej głębi. Nie oszukujmy się, że wszystkie utwory popowe ją mają. Jednak nietrudno znaleźć takie, które mają znaczenie. Weźmy przykładowo \"A-boy\" w wykonaniu G-Dragon\'a, \"Thanks to\" Yoseoba i JunHyung\'a, \"Bad\" Tablo, piosenki ALI czy 2NE1.
    Oczywiście, jak już kilka osób wspomniało, autorka nie uwzględniła Hangenga, Henrego i Zhoumiego w liczbie SuJu.
    Dziwi mnie, że nie było zdjęcia BigBand, skoro to ich zwycięstwo (którego byłam pewna) w MTV było jego przyczyną.
    Było wspomniane SM Town w Paryżu, komentarze na temat koncertów JYJ w Barcelonie i Berlinie, Music Bank w Paryżu, SHINee w Londynie. Nikt jeszcze nie wspomniał o United Cube w Londynie, które było niesamowite *_* Ani też o światowej trasie koncertowej B2ST, która obejmie Berlin, Londyn i jakieś miasto w Hiszpanii (nie widziałam jeszcze nigdzie w jakim dokładnie).
    Mam nadzieję, że na tym jednym artykule się nie skończy. Jako fanka k-popu jestem wdzięczna:)

Najczęściej komentowane