/ Forum Właściciel niewolników
35  

Właściciel niewolników

Dodano 35
Nie wiem, czy wypada się dzisiaj do tego przyznawać, ale niech tam. Najwyżej trochę wstydu się najem. Otóż kupuję książki, płyty z muzyką, filmy i seriale. Serio. Również przez internet, ale zawsze płacąc. Jeśli kolejny sezon, dajmy na to, „Californication”, „Big Bang Theory” albo „Trawki” nie jest jeszcze dostępny, to czekam jak ten frajer.
  • kalesony marki sony   IP
    Proszę nie odbierać tego jako ataku na pana, jednak pan - jak to się potocznie mówi - żyje z pisania. Felietonistą wybitnym pan nie jest (są gorsi, są lepsi), a to co pan uprawia w swoich felietonach jest niczym innym jak przetwarzaniem opinii innych (nie jest to zarzut, jest tylko kilku dziennikarzy którzy wnoszą konkretne propozycje czy oryginalne opinie), \"pożyczaniem\" argumentów, rekonfiguracją, ulepszaniem. Rozumiem że to jest okej? Wygłosi pan zlepek opinii będących w obiegu, użyje argumentów powtarzanych przez zwolenników, skasuje honorarium wszystko okej. A gazetami tak bym się nie martwił, gdyż dobry dziennikarz zawsze zarobi. w Polsce jeszcze nie jest to popularne, ale wielu dziennikarzy na zachodzie pobiera opłaty za dostęp do swoich opinii i jakoś potrafią się z tego utrzymać. A tak, kupując Wprost muszę pośrednio finansować pana, nie mam wyboru a to mi się nie podoba, z drugiej strony nie będę rezygnował z prenumerowania tylko przez pana. Wolę żeby było kilkudziesięciu publicystów na tzw. \"wysokim poziomie\" niż setki nic nie wnoszących. A to już naprawdę nie moja wina że pan zalicza się do tej drugiej grupy :)

Najczęściej komentowane