/ Forum Właściciel niewolników
35  

Właściciel niewolników

Dodano 35
Nie wiem, czy wypada się dzisiaj do tego przyznawać, ale niech tam. Najwyżej trochę wstydu się najem. Otóż kupuję książki, płyty z muzyką, filmy i seriale. Serio. Również przez internet, ale zawsze płacąc. Jeśli kolejny sezon, dajmy na to, „Californication”, „Big Bang Theory” albo „Trawki” nie jest jeszcze dostępny, to czekam jak ten frajer.
  • z dolnej półki   IP
    Stare przysłowie mówi,że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a komentarze pana na dowolne tematy zawsze opadają na nas z bardzo wysokiego stołka. A przecież jako \"dziennikarz\" powinien pan przynajmniej starać się być obiektywny.
    Jedna z celebrytek gwiazda naszej rodzimej muzyki i ktoś z pana \"półki\" - w programie TV na temat piractwa - na wypowiedź studenta, który powiedział że nie stać go na kupowanie płyt za 70zł, bo jego budżet jest bardzo ograniczony - odpowiedziała że w takim wypadku proponuje aby osoby takie zbierały się w grupy i kupowały płytę na spółkę, a później pożyczały sobie na ustalony czas. Myślę, że to cudowne panaceum na wszystkie nasze problemy!!! Po prostu zbierajmy się wszyscy w grupy i kupujmy na spółkę domy, samochody a nawet spodnie i majtki. A jeśli komuś uda się namówić do \"grupingu\" pana Marcina to może być pewien że choć przez chwilę, ale będzie nosił majtki z najwyższej półki.
    ps. a to \"przyznanie się\" do przegrania płyty to pewnie coś w stylu amerykańskiego - \"tak paliłem, ale nigdy się nie zaciągałem\"

Najczęściej komentowane