/ Forum Kapler, kasa i klasa
7  

Kapler, kasa i klasa

Dodano 7
Statystyczny Polak, aby zarobić 570 tysięcy złotych, musiałby pracować ponad 14 lat. Gdyby w tym czasie spóźniał się z wywiązywaniem się ze swoich obowiązków o pół roku – prawdopodobnie okres ten jeszcze by się wydłużył, ponieważ statystyczny Polak w międzyczasie wyleciałby kilka razy z pracy – i straciłby kilka miesięcy na szukanie nowej posady. Ale Rafał Kapler, były szef NCS, nie jest statystycznym Polakiem.
  • KAMILFIT@WP.PL   IP
    Żałosne… Ta populistyczna nagonka Wprost, którą od dłuższego czasu obserwuję, na człowieka, który jest Bogu ducha winny, zaczyna mnie coraz bardziej irytować! Dlaczego, żaden z szanownych redaktorów nie zechce zauważyć, że statystyczny Polak, który musi pracować aż (!)14 lat na premię Pana Kaplera nie kończy takich szkół jak: The George Washington University - School of Business, University of Minnessota czy chociażby Politechniki Warszawskiej (!!!??) Dlaczego nie porównają zarobków innych managerów w tym sektorze, którzy zarabiają znacznie więcej!? Dlaczego nie biorą pod uwagę okoliczności niezależnych od Pana K., które wpłynęły na termin oddania obiektu do użytku, np. zmiany projektowe? Dlaczego mówiąc dosadnie kłamią, że budynek jest bezużyteczny, skoro został odebrany i dopuszczony do użytku według Prawa Budowlanego? Dlaczego nikt nie zwróci uwagi na to, że może to Policja ma za słaby sprzęt by być w pełni przygotowana do zabezpieczenia imprez masowych? Czy szanowny Pan redaktor Artur Bartkiewicz, który nie potrafi nawet napisać artykułu nie popełniając błędów i wprowadzając w ten sposób dezinformację i chaos, wziął pod uwagę to, że gdyby taką gafę popełnił Pan K. rozpętałaby się wielka medialna burza, że chce oszukać społeczeństwo!? No cóż, wychodzi na to, że dziennikarzom wolno wszystko, pisać bzdury i nie ponosić za to konsekwencji. Wiem, że z tego miejsca niewiele mogę, ale chciałbym postulować do Pana przełożonych by w tym miesiącu nie wypłacili Panu premii, bo i za co?! Widzę też, że ekspert od AK44 słabo sobie radzi jako znachor budowlano- managerski, proponuję więc pisanie płytkich materiałów na ten temat zostawić!
    Na marginesie dodam, że za pół miliona nie da się wykonać nawet robót ziemnych pod szkołę, a Pańskie życiowe motto brzmiące „Życie jest śmiechu warte, więc się z niego śmieję” przerobiłbym na „Moje opinie są śmiechu warte, więc się z nich śmiejcie”

Najczęściej komentowane