/ Forum Przednówek
3    

Przednówek

Dodano 3
Koniec zimy to tradycyjnie ciężki czas dla świeżych sałat i warzyw, a raczej nie tyle dla nich, co bardziej dla naszej tęsknoty za nimi. Mamy ogromny apetyt na coś zielonego, chrupiącego, świeżego i lekkiego, ale próżno szukać takich...
 3
  • Serwis-KF.eu   IP
    ponawiam i tu komentarz zamieszczony przez mnie pod poprzednim artykułem Pani Gessler, gdyż nic nie uległo zmianie od trzech lat...:

Pani Magdo. Wydziwia Pani na siłę i na siłę pcha się medialnie. Przepisy szokujące dziwnością i niedostępnością składników? Po co to komu? Niewielka grupa zadufanych w sobie snobów stanie za Panią murem i pójdzie, a reszta? Co prawda nasz znany polityk chcąc zasugerować, że nie należy ufać marketom podsunął dawną ideę doceniania naszej cudownie wprost jadalnej dzikiej flory (nieszczęsny wyolbrzymiony z wypowiedzi- szczaw z nasypów) i został za to zlinczowany za wiadomo czyje pieniądze wydane na "podjudzaczy"... Ale ja skłaniam się w stronę wykorzystywania właśnie naszej rodzimej, przebogatej flory, pełnej niesamowicie smacznych i zdrowych (nie to, co to pryskane zielsko z marketowych półek) pokarmów. Proponuję wszystkim częściej szukać w google: "sałatka z" , "jadalne liście" itp. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie Tak jak uczenie się na nowo używania przypraw, czego na siłę próbują nas oduczyć robiąc z nas postacie jak z futurystycznej kreskówki- Wall-E - Przykute do mobilnych foteli niczym okaleczone. Powiem Wam coś co powiedzą również i niepełnosprawni- Trzeba być na prawdę ograniczonym, by dawać z własnej woli robić z siebie kalekę...
    • smakosz   IP
      CZY PANI \"pierwsza kucharzyca\" jak by to po-wiedziała pani mucha też używała \"soli\" drogowej ?????
      • ay carramba!   IP
        Granaty, avokado - typowe owoce spożywane przez polskich chłopów na przednówku. Gdy im brakowało chleba jedli ciastka. Intelektem też błyszczeli jak pani Gessler w swoich telewizyjnych \"objawieniach\".

Najczęściej komentowane